Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Başkan Albayrak, Sabahın Erken Saatlerinde Sahada

Başkan Albayrak, Sabahın Erken Saatlerinde Sahada

admin admin -
17 0

Süleymanpaşa Su Ürünleri Toptancı Halini ziyaret ederek balıkçı esnafı ile bir araya gelen Başkan Albayrak, balıkçılarla sohbet edip görüş alışverişinde bulundu, hayırlı işler dileyerek bol ve bereketli kazançlar temennisini iletti.

Daha sonra Muratlı ilçesine geçen Başkan Albayrak, kurulan semt pazarında hazırlıklarını yapan pazarcı esnafını ziyaret ederek sohbet etti, hayırlı işler, bol bereketli kazançlar dileklerini iletti.

BAŞKAN ALBAYRAK: “ENERJİMİZİ VE ÇALIŞMA AZMİMİZİ VATANDAŞLARIMIZA DUYDUĞUMUZ SEVGİDEN VE HİZMET AŞKINDAN ALIYORUZ”

Tekirdağ için mesai mefhumunu ortadan kaldırdıklarını belirten Başkan Albayrak, “Enerjimizi ve çalışma azmimizi vatandaşlarımıza duyduğumuz sevgiden ve hizmet aşkından alıyoruz. Çalışma azmimize yetersiz kalan mesai saatlerini ortadan kaldırdık, 24 saatimizi şehrimize adıyoruz. Sabahın erken saatlerinde mesaimize başlıyoruz ki sevdamız olan Tekirdağ için daha çok çalışalım, daha çok emek verelim. Hizmetlerimizi hayata geçirirken halkımızın talep ve ihtiyaçlarına öncelik veriyoruz. Bunun için de fırsat bulduğum her anda toplumun tüm kesimleri ile iç içe olmaya gayret gösteriyorum. Bugün mesaimize sabahın erken saatlerinde Süleymanpaşa ilçemizde balıkçı esnafımızı ziyaret ederek başladık. Süleymanpaşa Su Ürünleri Toptancı Halimizde balıkçı esnafımızla bir araya geldik. Denizden ekmeğini çıkaran kıymetli esnafımıza hayırlı işler dileyip, bol ve bereketli kazançlar temennisinde bulunduk. Süleymanpaşa Su Ürünleri Toptancı Halimizde Balıkçı esnafımızın, rahat ve konforlu bir ortamda çalıştığını gördüğümüzde toptancı halimizi hizmete sunmanın gurur ve mutluluğunu bir kez daha yaşadım. Balıkçı esnafımızı ziyaret ettikten sonra sahilde kısa bir yürüyüş yaparak yeni güne enerjimizi tazeleyerek başladık. Buradan Muratlı ilçemize geçtik ve semt pazarında pazarcı esnafımızla kucaklaştık. Sohbet edip görüş alışverişinde bulunduk, kolaylıklar diledik. Mesaimiz kapsamında hem vatandaşlarımızla bir araya geliyor hem de belediye çalışmalarını yakinen takip ediyoruz. Tekirdağ için bundan sonra da gece gündüz mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmaya, her zaman halkımızın, vatandaşlarımızın, esnaflarımızın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir