Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Zuhal Topal hamile kadını gelin adayı yaptı!

Zuhal Topal hamile kadını gelin adayı yaptı!

admin admin -
30 0

Son aylarda sık bir şekilde tartışılmaya başlanan ve RTÜK tarafından sürekli uyarılan programların başında gelen evlilik yayınları bir skandala daha imza attı. Zuhal Topal’ın sunuculuğunu yaptığı izdivaç programında hamile bir kadının gelin adayı olarak 3 ay boyunca taliplerini aradığı iddiası ortalığı birbirine katmıştı.

Gelin adaylarından olan Selin ve talibi Timuçin arasında başlayan yakınlaşma başka boyutlara geçmiş ve çift evlenmeden birlikte olmuşlardı. Bu birliktelikten hamile kalan Selin ise para verdirilerek zorla programda tutulduğunu ve hamile olarak taliplerini beklemeye devam ettiği söylenmişti.

Zuhal Topal’ın para vererek yayına devam etmesini istediği Selin’in karnı iyice çıkmaya başlayınca programdan ayrıldığı ve çocuğunun doğumu ile ilgilendiği iddia edilmişti. Taraflardan bir tanesi olan Timuçin’de ortalıkta dolaşan iddiaları doğruladı ve bir erkek beklediklerini, adının da Çınar olacağını ifade etti.

Oğluna sahip çıkacağını da söyleyen Timuçin izdivaç programlarında her şey kanalın reytingine göre belli oluyor açıklamaları ile yeni bir tartışmanın da kapısını aralamış oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir