Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Zenfone Geliştiricisi İçin Araç & Gereçler

Zenfone Geliştiricisi İçin Araç & Gereçler

admin admin -
5 0

Zenfone 5z modifiye ekipmanları için aradığınız farklı modellerde kasa, ekran ve koruyucu çeşitlerini bulmanız mümkün. Zenfone modelinin kullanımı için uygun donanım cihazlarını bulabilir ve tamirleri için sipariş verebilirsiniz. Asus telefonlarından satın almak ve yeni modeli hakkında detaylı bilgi almak için sipariş hattından iletişime geçilebilir. Zenfoneasus.com adresinden Zenfone telefonlarının ilk resmi fiyatlarını sipariş duyurularından bulabilirsiniz.

 

Mobil Oyun Sevenlere Müjde!

Zenfone Asus telefonlarının yeni üretimlerinde mobil oyunculara özel cihaz içeriği geliştirilmiştir. Bu modele sahip olmak için ve uygun fiyatlarda almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Yeni Zenfone modellerini incelemek ve donanım parçaları için ürün siparişi bakmak için kategorileri ziyaret edebilirsiniz. Oyun özelliklerine göre geliştirilmiş ekran kapasitesi ve hafızası ile canlı mobil oyunları daha rahat oynayabilirsiniz.

Zenfone 5 geliştirici ayarları ve kurulumlarının güvenli şekilde yapıldığı, modifiye cihazlarının bulunduğu ve pil ömrü için optimizelerin güncel tutulduğu bir onarım şekline sahiptir. Mobil oyun geliştirici sürümüne göre düzenlenen Root tekniği ile ekran işleyişi daha hızlı hale gelmiştir.

https://zenfoneasus.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir