Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Zafer Mete Survivor’dan diskalifiye edildi!

Zafer Mete Survivor’dan diskalifiye edildi!

admin admin -
24 0

Survivor’da açlık ve gerginliğin had safhada olduğu Gönüllüler adasında yaşananlar sürekli olarak gözler önüne serilirken son yaşanan kavga ise Acun Ilıcalı’nın hafta içi yaptığı açıklama ile ortaya çıkmıştı. Zafer Mete ve Semih Öztürk’ün istenmeyen bir olay yaşadığını belirten Acun Ilıcalı ilerleyen günlerde görüntülerin verileceğini ve sonucun ondan sonra açıklanacağını dile getirmiş ve olayın iki kahramanının da şuan ayrı ayrı yerlerde tutulduğunu belirtmişti. Dün akşam yayınlanan bölümün sonlarında aldıkları kararı açıklayan Acun Ilıcalı bunu yarışmacılar ile de paylaştı.

Acun Ilıcalı yaptıkları toplantıda Zafer Mete’nin saldırgan bir tutum içinde olması, tehditkar konuşmaları ve adada can güvenliğini tehlikeye atması nedeniyle yarışmadan diskalifiye edildiğini, Semih Öztürk’ün de diğer arkadaşları tarafından sevilmedi ve benimsenmediği için Ünlüler adasına geçmesine karar verdiklerini açıkladı. Zafer Mete bu akşam yayınlanacak bölümde Gönüllüler adasına giderek eşyalarını toplayarak arkadaşları ile vedalaşacak.

Ünlüler adasına geçen Semih ise yeni arkadaşları tarafından oldukça pozitif bir karşılama gördüğünü ve bu adada kalmanın kendisine de mutluluk vereceğini söyleyerek yeni bir başlangıç yapıldığını da ifade etti. Bu hafta yarışmadan eleme olmayacağını da söyleyen Acun Ilıcalı oynanan dokunulmazlık oyununun bir sonraki hafta yapılacak olan eleme potasına etkisinin olduğunu da belirtti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir