Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Yağın Doğal Adresi

Yağın Doğal Adresi

admin admin -
5 0

Oneva, soğuk pres yağ teknolojisi kullanarak tüketicilere sağlıklı ve organik yağ sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Son teknoloji tesislerinde el değmeden üretim gerçekleştirilir. Kontine sistem yağ üretim makineleri ile tohumun ilk girdiği andan yağ olu paketlenene kadar geçen sürede hiçbir şekilde elle temas olmaz.

Arge çalışmalarına ilk olarak Namık Kemal Üniversitesi’yle başlayan Oneva şu an Yıldız Teknik Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversitesi ile beraber çalışmaktadır. Oneva üretimlerini en kaliteli tohumlardan gerçekleştirir. Tohumlar, fabrikayı ilk defa kullanılmak için gelirler ve asla ikinci sefer kullanılmazlar. Soğuk pres yöntemiyle yağlar düşük sıcaklıklarda elde edilir. Tohumlara ön ısıtma yapılmaz. Yağlarda koruyucu yoktur.

Web Sitesi

Oneva resmi web sitesi oneva.com.tr adresidir. Siteye girince sol alt kısımda müşteri destek hattı bulunur. Sağ tarafta ise whatsapp linki vardır. Ürünler kategorisine tıklayarak Oneva ürünleri daha ayrıntılı görüntülenebilir. Birkaç Oneva ürünü aşağıda listelenmiştir;

Çörek otu yağı 1 porsiyonu 126 kalori içerir.

Hindistan cevizi yağı 1 porsiyonu 126 kaloridir.

Üzüm çekirdeği yağı porsiyonu 120,9 kaloridir.

Badem yağı porsiyonu 126 kaloridir.

oneva.com.tr

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir