Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Whatsapp’ın 7 Yeni Özelliği

Whatsapp’ın 7 Yeni Özelliği

admin admin -
36 0

Whatsapp yeni güncellemeleri yayına sunulmuş durumda. Whatsapp son yaptığı güncellemede 7 adet yeni özellik getirdi. Yıldızlı mesajlar, PDF gönderme, Whatsapp Beta vb. bir sürü özellik Whatsapp’a eklenmiş durumda.

PDF Yollama

İnternet ortamında PDF formatında bir sürü e-kitap var ve bunları çoğu kişi nasıl paylaşacağını bilmiyor. PDF formatını bilgisayarda, telefonda PDF okuyucularla okunabiliyordu. Bu belgeleri artık Whatsapp’dan mesaj yoluyla arkadaşlarını yollayabilirsiniz.

Depolama Sürücülerinde Fotoğraf Paylaşma

Google, Yandex Disk, Dropbox vb. depolama sürücülerine yüklediğiniz fotoğrafları, dosyaları Whatsapp yoluyla arkadaşlarınıza yollayabilirsiniz.

Video Düzenleyin

İndirdiğiniz veya yüklediğiniz videoları düzenleyebilirsiniz veya video arkada oynatılırken diğer Whatsapp mesajlarınıza bakabilir veya mesaj yollayabilirsiniz.

Otomatik belge,bağlantı ve medya ayırımı

Whatsapp’ta mesajlarda size gelen bağlantılarda veya sizin paylaştığınız bağlantılarda önizleme resmi oluşturuluyor. 

Yıldızlı Mesajları Koruyun

Whatsapp’da yıldızlı mesajlarınızı, diğer mesajlarınızı sildiğinizde koruyabilirsiniz. İşaretlediğiniz yıldızlı mesajları, diğer mesajları silseniz bile silemezsiniz ve kalır.

Wifi İndirmeleri

Medyaların direk indirilip indirilmiceğine veya wifi bağlantısı varken indirilip, mobil veri varken indirilmeyeciğini ayarlayabiliyorsunuz. 

Whatsapp Beta ile Yenilik Testi

Google Playden Whatsapp Betayı indirip yenilikleri ilk siz görebilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir