Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Türk Telekom’dan Bedava İnternet!

Türk Telekom’dan Bedava İnternet!

admin admin -
34 0

Haftada 2 gün bedava internet dağıtabileceğini açıklayan Türk Telekom, bu güzel kampanyası ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Türkiye için en büyük marka birleşmesine bu yıl imza atan Türk Telekom, internet, mobil, telefon ve televizyon alanlarını bir araya toplayarak ismini çok daha ilerilere taşımayı başardı.

Yatırımlardan sonra fiber gücünü Türkiye’ye göstermiş ve tanıtmak için unlu isimlere reklamlarında yer vererek en iyi hizmeti vermek için ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarının altını çizmeyi başaran Türk Telekom, yıl boyunca kullanıcılarına sunduğu haftada 2 gün bedava internet ile tercih sebebi olmaya devam ediyor.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak adına hemen herkesin ceplerine giren akıllı telefonlar ile yepyeni kavramlara merhaba diyen kullanıcıları için hemen her operatör birbirinden avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Gerçek su ki müşterileri hangi firmalar ile çalışacağına karar veremeden bir başka firmadan çıkan başka bir kampanya ile kafaları daha da fazla karışıyor. Buna sebep olan en büyük etken ise tartışmasız büyük bir kitle olarak sayılabilecek öğrenciler… Her operatör öğrenciler için uygun fiyatlı ve bol içerikli kampanyalar hazırlamaya devam ederken, Türk Telekom’dan gelen bu atak ile diğer firmaların neler yapabilecekleri konusunda endişelerimiz artmaya başladı. Şöyle ki uzun yıllardır varlığını sürdüren ve bu sektörde bir çok kesim tarafından bir numara olarak gösterilen Turkcell, gün geçtikçe yaptığı kampanyaları arttırmak yerine yıllarca rakiplerine fırsat verdi diyebiliriz. Bu fırsatı iyi değerlendiren Vodafone kısa sürede büyük bir kitleye sahip olmayı başardı. Avea da boş durmuyordu fakat Türk Telekom adı altında birleşmek onlar içinde büyük bir veli nimetti.

Türk Telekom’un son ve en büyük atağı haftanın 2 günü ve tüm yıl boyunca bedava internet vermek! Üstelik bu kampanya için faturalı veya faturasız olmanız bir anlam ifade etmiyor. Fakat eğer faturasız hat kullanıyorsanız her ay 25 TL yükleme şartını da ekliyorlar. Kampanyaya katılmak için son tarih ise Nisan ayının 5’i olarak gözükmekte! Kampanya kapsamında aylık toplam 2 GB olmak üzere haftanın 2 günü kullanılabilecek bedava internet hizmeti aslında aylık olarak 8 gün için 2 GB internet anlamına geliyor. Ayrıca kampanyanın yalnızca 1.000.000 kişiyi kapsadığı için şansınızın her geçen gün daha da azaldığını hatırlatmakta fayda var. Kampanyaya katılım için mesaj gönderdiğiniz de bir SMS ile hangi günler içerisinde kullanabileceğiniz hakkında konusunda bilgilendirileceksiniz. Ayrıca kampanyaya bir müşterinin yalnızca 1 kez katılacağını hatırlatmakta fayda var. Kampanya bitiminde eğer bir internet paketiniz yok ise 2 KR / 100 KB olarak ücretlendirme olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için 5 Nisan’a kadar HEDIYE 2 GUN yazarak 5555‘e gönderdiğiniz taktirde haftada 2 gün ücretsiz internetten yararlanabilirsiniz.

Kampanyayı Nasıl İptal Edebilirim?

Kampanyayı iptal etmek için IPTAL HEDIYE 2 GUN yazarak 5555‘e gönderebilirsiniz. Lakin iptal ettiğiniz taktirde tekrar katılamayacağınızı unutmayın.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir