Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TSK resmi siteden paylaştı: 18 KAMP YOK EDİLDİ

TSK resmi siteden paylaştı: 18 KAMP YOK EDİLDİ

admin admin -
50 0

Ankara’da yaşanan bombalı saldırı sebebi ile kriz toplantısının ardından genelkurmay başkanlığının emri ile kandillide toplamda 18 hedef bölgeye savaş uçaklarımız bomba yağdırıyor.

Ankara’da Bombalı Saldırı Sonrası,

Bu gece saat 03.00 sıralarında gerçekleştirilen olağan üstü harekâtta Kandil ve yakınlarında ki Gara da toplamda 18 hedef bombalanmaya devam ediyor.

Bombalı Saldırıya Savaş Uçakları Karşılık Verdi,

Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Ankara’da yaşanan bombalı saldırı sonrası başlattığı harekâtta henüz bir bağlantı olduğuna işaret eden resmi bir açıklama yapılmadı. Dün akşam saatlerinde düzenlenen terör saldırısı ardından toplanan kriz masası gece saat 03.00 ‘dan sonra harekete geçen 9 adet F16 ve hemen ardından 2 adet F4 2020 model toplamda 11 adet savaş uçağımızla operasyona başlandı. 11 adet savaş uçağımızın başlattı hava harekâtın da Kandil ve Gara ‘da toplamda 18 hedef yok edildi.

Terör Örgütüne Hava Harekâtı,

Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başlattığı hava harekâtının daha önceden belirlenmiş olan 18 hedef tam isabetle yok edildi.

18 Hedef Yok Edildi,

Dün gece Ankara’da yaşanan üzücü terör saldırısının hemen ardından gerçekleşen hava harekâtı. Saldırıyı düzenleyenleri ortaya koymaya yetti.

Türk Silahlı Kuvvetlerinin gerçekleştirdiği operasyonda 11 adet uçağımızın toplamda 18 hedefe 30 bomba attığı açıklanırken tüm hedefler hatasız şekilde yok edildiği açıklandı.

Türk Silahlı Kuvvetlerimizden gelen açıklamaya göre “Hava harekâtları sürecektir.” Açıklaması geldi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir