Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Tolga Sayışman – Amine Gülşe hakkında bomba iddia!

Tolga Sayışman – Amine Gülşe hakkında bomba iddia!

admin admin -
26 0

Show TV’nin sevilen dizisi Asla Vazgeçmem’in başrol oyuncuları Tolgahan Sayışman ve Amine Gülşe hakkında çıkan iddia magazin basınına bomba gibi düştü. Çiftin dizide olduğu gibi gerçek hayatta da aşk yaşamaya başladığı iddia edildi.

Asla Vazgeçmem dizisi ile Show Tv ekranlarında bomba gibi esen Tolgahan Sayışman bir süredir dünya güzeli Almeda Abazi ile büyük bir aşk yaşıyordu. Çiftin aşkı doludizgin devam ederken, son günlerde bazı sorunlar yaşadıkları ve aralarının açıldığı öğrenildi.

Amine Gülşe Aşkını İlan Etti

Türkiye Güzeli Amine Gülşe’nin dizi setinde Tolgahan Sayışman’ın hareketlerinden çok etkilendiği ve bu nedenle aşkını ilan ettiği iddia edildi. Set arasında yaşanan olayda Amine Gülşe’nin duygularını açtığı Tolgahan Sayışman’ın rol arkadaşını kibar dille geri çevirdiği öğrenilirken, bu durumdan haberdar olan Almeda Abazi’nin sevgilisi ile arasının açıldığı ifade edildi.

Bir süre önce adı ünlü futbolcu Mesut Özil ile anılan Amine Gülşe’nin bu hareketi şaşkınlık yarattı. Yaşananlardan haberdar olan Almeda Abazi’nin Tolgahan Sayışman ile arasının açıldığı öğrenilirken, çiftin ilerleyen günlerde nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.

Amine Gülşe’nin duygularına karşılık vermeyen Tolgahan Sayışman ve başarılı oyuncu Gülşe’nin bu durumunun diziye yansıyıp yansımayacağı henüz bilinmiyor. Ancak bu durumun Tolgahan Sayışman’ın özel hayatını oldukça fazla etkilediği ifade edildi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir