Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ekonomi
  4. »
  5. TEB Türkiye Ve Avrupa’nın En İyi İşvereni Seçildi!

TEB Türkiye Ve Avrupa’nın En İyi İşvereni Seçildi!

admin admin -
33 0

İnsan kaynakları politikası ile en iyi iş yeri olmayı başaran TEB, Türkiye’nin en iyi işvereni seçildi. Türkiye Ekonomi Bankası İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Dr Yüksel Altıntaş, TEB Bankası olarak, hedeflerini şöyle anlattı, “Türkiye Ekonomi Bankası olarak hedefimiz çalışanlarımız için keyifli ve mutlu bir dünya oluşturmak. Biz 11 bin 500 den fazla çalışanı olan büyük bir aileyiz ve çalışanlarınıza önem veriyoruz. Mutlu çalışan, mutlu müşteri demek, mutlu müşteri demek de, sürdürülebilir başarı demektir.” Dedi.

Kurum içi Girişimcilik Kültürü

Kurum içi girişimcilik ve inovasyon politikasının bir kültüre dönüşebilmesi için çalışma içinde olduklarını belirten Altıntaş, sektörde bir ilki gerçekleştirdiklerini ve kurum içi girişimcilik programı başlattıklarını belirtti. Türkiye Ekonomi Bankası bu program ile girişimci bir kültürün içinde gelişecek, değişecek, yenilikçi projeler üretmeye başaracak ve bu projeleri hayata geçirebilecek iç dinamikleri barındıracak. Böylece Türkiye Ekonomi Bankası daima diğerlerinden bir adım önde olacak dedi.

Great Place to Work programı kapsamında çalışanların, çalışılacak en iyi iş yeri olarak Türkiye Ekonomi Bankası’nın tavsiye etme derecelerinin sürekli yukarı eğilimli olduğunu dile getiren Altıntaş, 4 yıl öncesinden bugüne TEB, tavsiye edilen en iyi işyeri olma derecesini 25 puan arttırmayı başardı. Ayrıca Top Employers Institü, Avrupa ve Türkiye’nin en iyi işverenin olarak TEB’i seçti. Değerlendirilen 667 şirket arasında uluslararası ilk beş kuruma girmeyi ve bu sene üçüncü kez en iyi işveren ödülünü almayı başardı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir