Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tabelada Yeni Tasarımlar Tercih Ediliyor.

Tabelada Yeni Tasarımlar Tercih Ediliyor.

admin admin -
5 0

 

Tabela çalışmalarıyla açık hava reklamcılığıdır. Bu kategoride çalışan firmalar, gerek dekor özellikleri olsun ve gerekse tasarım özellikleri olsun, uyumlu çalışmalara imza atmaktadır. Bu kategoride, dijital baskı, led tabela, kutu harf, alüminyum kompozit, totem tabela ve araç giydirme gibi birçok hizmet verilmektedir. İzmir tabela kategorisinde hizmet veren kurumlar, ışıklandırma işlemlerinde yeni nesil seçenekleri tercih etmektedir. Tabela çalışmalarında bu konunun uzmanı olan ustalar, şirket isminin belirgin olması, tabelanın montaj noktası, tabelanın büyüklüğü ve ışıklandırma seçenekleri gibi konularda güncel yöntemleri tercih etmektedir.
Reklam İşinde Tabela Önemlidir

Bütün firmalar reklam işlemlerine tabela ile başlamaktadır. Yıllarca bedava reklamınızı yapacak olan tabela işlemlerinde, en iyisini tercih etmek gerekir. En iyi tabela çalışmalarının tercih edilmesi, müşteri potansiyelini etkileyecektir. İzmir tabela işlerinde güncel ve etkili çözümler üretilmektedir. Tabelacılıkta devrim gibi bir yenilik olan led tabelalar, bütün ürünlerinizi sizin yerinize yazılı bir şekilde reklamınızı yapabilir. 24 saat boyunca reklam yapabilen

ve istenildiği zaman power led programıyla yazıları değiştirilebilen led tabelalar, günümüzde en çok tercih edilen tabela çeşitlerindendir. Dijital baskı ile istediğiniz resmi tabelaya basabiliyorlar. Işıklandırma işlemi, genellikle modül led seçenekleriyle gerçekleştirilmektedir. Çok az enerji harcayan bu modül ledler, mercekli modelleriyle çok fazla ışık üretebilmektedir.
Dekorasyonunuza Özel Tasarımları Tercih Edebilirsiniz

İş yerinizin girişi için özel olarak tasarlanan dekor çalışmalarına uyumlu tabela çalışmaları yapılabilmektedir. Bu çalışmalarda renk, desen ve resim gibi birçok seçenek değerlendirilmektedir. Bu seçeneklerin değerlendirilmesi ile birlikte en uygun tabela çalışması yapılabilmektedir. Etkili özellikleriyle tercih edilen İzmir tabela çalışmalarında, hava şartlarına dayanıklı özellikler tercih edilmektedir. Modül led tabela çalışmalarında özel animasyonlar uygulanabilmektedir. Bu özelliği ile anında dikkat çeken bu çalışmalar, firmanızın tanınması için oldukça önemlidir.

Branda çalışmaları ve benzeri çalışmalar, açılışa özel kampanya duyurularında en çok tercih edilen çalışmalardır. İmla kuralları, iki renk seçenekleri, tabelanın görüş alanında olması, hangi iş

yerine ait olduğunun anlaşılması gibi konular da önemlidir. Yeni ve etkili tabela seçeneklerini takip eden firmalar, diğer firmalara göre daha fazla müşteri potansiyeline sahiptir.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir