Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Survivor’da elenen isim belli oldu!

Survivor’da elenen isim belli oldu!

admin admin -
31 0

Ekranların fenomen yarışması haline gelen ve 11 senedir televizyonlarda yayınlanan Survivor 2016 sezonu ile de hayran kitlesini yakalamış durumda. Ünlüler ve Gönüllüler takımının kıyasıya rekabeti şeklinde geçen yarışmada her hafta yapılan elemeler ise heyecanı bir kat daha arttırıyor. Gizem Kerimoğlu, Serkay Tütüncü, Tuğba Özay ve Semih Öztürk’ün eleme adayları olarak belirlendiği hafta da elenen isim ise geçtiğimiz haftalarda SMS oylamasında birinci çıkan Tuğba Özay oldu.

Birleşme partisi öncesi son elem olan ve hemen hemen her yarışmacının inanılmaz heyecan yaşadığı ada konseyinde en az oyu alan Tuğba Özay adaya gözyaşları içerisinde veda etti. Adadan gitmeden önce eski arkadaşı Nagihan ile sert bir kavgaya girişen Tuğba Özay’ın veda aşamasında en çok sarıldığı isim ise yine Nagihan Karadere oldu.

Oyunlarda istenen performansı ortaya koyamayan ve yaşadığı sakatlıklar ile zor günler geçiren Tuğba Özay’ın gidişi ile birlikte iki takımda da sadece altışar kişi kalmış oldu. Hafta sonu yapılacak olan birleşme partisinden sonra iki takım da Ünlüler adasında yaşamaya başlayacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir