Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Survivor Zafer – Semih Kavga etti

Survivor Zafer – Semih Kavga etti

admin admin -
29 0

Survivor büyük bir mücadele ile devam ediyor. Yarışmacıların kıyasıya mücadelesine bir de rekabet eklenince ortaya istenmeyen görüntüler de çıkabiliyor. Bu görüntülerden sonuncusu önceki gün Zafer ve Semih arasında yaşandı.

Zafer ve Semih Kavgası

Yarışmanın başından beri gerginlik yaşayan Semih ve Zafer sonunda bu gerilime dayanamayarak büyük bir kavga etti. Kavganın haberi gündeme bomba gibi düşerken, haksız görülen taraf Zafer oldu ve yarışmadan diskalifiye edildi.

Zafer Mete’nin diskalifiye kararını Acun Ilıcalı’nın verdiği öğrenildi. Acun’un, iki yarışmacının kavga görüntülerini izledikten sonra hatalı tarafın Zafer olduğuna karar verdiği ve bu nedenle Zafer Mete’yi gönderdiği ifade edildi.

https://www.izlesene.com/video/survivor-2016-semih-zafer-kavga-goruntuleri-sok/9284459

Kavga Görüntüleri Ortaya Çıktı

Zafer’in elenmesinin ardından Semih Ünlüler takımına geçerken, kavganın görüntüleri de ortaya çıktı. Görüntülerde Zafer’in Semih’e elindeki Hindistan cevizini fırlattıktan sonra sinirlerine hakim olamayıp üzerine yürüyen Semih’in boğazını sıktığı görüldü.

Bu görüntüler Zafer’e yarışmanın kapılarının kapanmasına neden oldu. İki yarışmacının arsındaki gerginlik, daha önce dolma oyununun kaybedilmesi sırasında başlamıştı. Semih’in oyunu kaybetmesinin ardından söylediği sözler, Zafer’i çok rahatsız etmişti ve karşılığı ağır olmuştu.

Semih Artık Ünlüler Takımında      

Gönüllüler takımından Ünlüler takımına geçen Semih, arkadaşlarına büyük şaşkınlık yaratırken, Semih’in ünlüler takımında nelerle karşılaşacağı ve yarışmada bundan sonra yaşanacaklar merak konusu oldu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir