Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Survivor Adası’nda Semih’e Büyük Tepki!

Survivor Adası’nda Semih’e Büyük Tepki!

admin admin -
38 0

Oyun sırasında diğerlerinden ayrı bir köşede oturan ve oyunu takip ederken yorumlarda bulunan Semih, takım arkadaşları tarafından oyun sonunda yine tartışılan konumda oldu. Oyun bitiminde rakip takımın oyunu kazanmasının ardından sahneye çıkan gönüllüler takımı kendi aralarında bir takım konuları ortalıkta konuşmaya karar verdi. Birkaç adım ilerlerinde bulunmasına rağmen Semih hakkında görüşlerini sesli bir şekilde dile getiren gönüllüler takımı üyeleri bu kez Atakan tarafından dahi eleştirildi.

Semih’e karşı cevap vermemek veya başka bir çözüm yolu arayışlarına girmek konusunda konuşan Gönüllüler Takımı karşısında konuşulanları duyan Semih, kendisi hakkında konuşulduğunu duyar duymaz konuya dahil oldu. Kendisinin tahrik ettiğini ileri sürmelerine rağmen şuan yaptıkları hareketler ile tahrik edildiğini ifade eden Semih, takım arkadaşlarına oldukça yakın mesafede olması sebebi ile konuşulanları duyduğunu dile getirdiğinde ise uzaklaşmasını söylemeleri sebebi ile kendisini tuhaf bir durumun içinde buldu diyebiliriz. Olaya geniş bir çerçeveden bakarken bir anda duyulan bir ses ile Semih’e denize girip temizlenmesi gerektiğini ima eden sözleri karşısında konu ile alakası olmayan bir cümlenin böyle bir konuda araya sıkıştırılmış olması içten içe herkesi kızdırdı diyebiliriz. Öyle ki bu tartışma yaşanırken olayı izleyen ünlüler adasındaki Atakan bile konuya kendi yorumu ekledi. Yorumunda Semih’i tek başına bulan diğer arkadaşlarının eleştirileri karşısında sinirlenen Atakan, psikolojik olarak dayanamıyorlarsa Survivor’dan gitmeleri gerektiğini de sözlerine ekledi.

Tartışmalardan sonra Zafer’in Semih ile konuşmak için karşısına gelmesi ve gayet sakin bir tavır ile olayları anlatmaya çalışması ise gözlerden kaçmadı. Semih’in performansı değil, takım huzurunu bozduğunu dile getirdi. Bu sözlerini dile getirirken Semih’in sürekli olarak olaylardan bahsetmesi sonucunda ise diğer takım arkadaşları Zafer’i Semih’in yanından aldı. Semih’in yanından ayrılırken biraz daha fazla durmak isteyen Zafer’in sözlerine belki anlar ifadesini eklemesi üzerine daha da sinirlenen Semih, anlamadığını vurgulayarak yanlarından gitmelerini istediğini sözlerini ekledi ve takım arkadaşlarının birbirlerine hata yaptıklarını söyledi. Ayrıca takım arkadaşlarının hep birbirlerini doldurduklarını da gözden kaçırmadığını dile getiren Semih, hiçbir arkadaşı ile uğraşmayacağını ima etti.

Survivor başladığı günden bugüne kadar hep ayrı tutulan biri olarak anılan Semih’in adalar birleştiği zaman sergileyeceği tavır ise merak konusu. Şuan için takımdan ayrı olarak devam etmesi sebebi ile ilerleyen zamanlarda da bunun böyle devam edeceği düşünülen konular arasında. Lakin bugünkü tartışmalar sırasında Atakan’ın tavrı sebebi ile adalar birleştiği zaman Semih ile yan yana olup olmayacağı sorusu birçok izleyici tarafından merak konusu oldu diyebiliriz. Öyle ki Semih’in bu konuda olumsuz bir düşünceye kapılmayacağını düşünsek dahi ilerleyen zamanlarda Atakan ile ciddi bir rakip olarak karşı karşıya kalabilir. Arkasında her ne kadar güçlü bir takipçi sayısı var olsa dahi, oyunlara dönüldüğünde alacağı her galibiyetin ona bir veya bin yeni takipçi kazandırdığını da unutmamak gerek. Bu sebeple bireysel oyunlarda kendini göstermesinde fayda gördüğümüz Semih, ilerleyen zamanlarda takım arkadaşları ile yaşayacağı sorunlara çözüm bulursa hem Gönüllüler Takımı için hem de Semih için daha iyi bir yol haritası çizileceği garanti sayılır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir