Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Survivor 18 Nisan 2016 fragmanı yayınlandı! Bugünkü bölümde şok edecek olaylar yaşanıyor!

Survivor 18 Nisan 2016 fragmanı yayınlandı! Bugünkü bölümde şok edecek olaylar yaşanıyor!

admin admin -
28 0

TV8 kanalında fırtınalar estirmeye devam eden yarışma programı Survivor’da heyecan dorukta. Takımların birleşmesine 2 hafta kala heyecan da giderek artmaya devam ediyor. Bugün gerçekleşecek ödül oyunu büyük bir merakla beklenirken, ödül oyununa ait fragmanda yayınlandı.

Survivor’da heyecan artık bir an olsun düşmüyor. Yarışmanın sonlarına yaklaşılırken, takımlar birleşmeye ve bireysel mücadeleler başlamaya hazırlanıyor. Dün akşam gerçekleştirilen dokunulmazlık oyunu ardından bu akşamda ödül için mücadele izlenecek.

Dokunulmazlık Oyununun Galini Kim Oldu

 Dün akşam yayınlanan dokunulmazlık oyununda kaybeden takım Gönüllüler oldu. Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımı, eleme potasına ilk olarak Gizem Kerimoğlu’nun adını verdi. Yarışma sırasında son etapta omuz ağrısı nedeniyle büyük sıkıntı çeken İbrahim, oyundan çekilmek zorunda kaldı.

Yarışmanın bu akşamki bölümünde ise İbrahim’in çekilmesine gelen yorumlar dikkat çekiyor. Takım arkaddaşı Efecan, bu durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getirirken, omzunu bahane edip yarıştan çekilen İbrahim’in sabah aynı kolu ile coconut kırmasının çelişkisine değiniyor.

Bu Akşam Ödül Oyunu Var         

Survivor’da bu akşam kıyasıya bir rekabetle ödül oyunu gerçekleşecek. Ödül oyununda yaşananların ve Nagihan ile tuğba Özay’ın arasında yaşanan gerilimin görüntüleri ise bu akşamki bölüm fragmanına yansıdı.

Fragmana Tuğba Özay’ın söylediği sert sözler damgasını vuruyor. Bu akşam yayınlanacak ödül oyununun kazananı ise şimdiden büyük bir merakla bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir