Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Su Yalıtımlarında Kalitenin Adresi

Su Yalıtımlarında Kalitenin Adresi

admin admin -
6 0

Yağan yağmur ve eriyen kar suları binaların çatılarında büyük sorunlara neden oluyor. Zamanla nem ve rutubetin çatılardan alt katlara geçmesi sağlanarak binaların tahrip olmasına neden oluyor. Çatı su yalıtımlarının önemi oldukça büyük olduğundan dolayı ceylanlarizolasyon.com.tr internet adresinde bu uygulamalar ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak mümkün. Aynı zamanda çatı su yalıtımları için yapılan referans bilgileri de yer alıyor.

Su yalıtımları uygulama yapılacak olan alana göre değişiklik gösteriyor. Sitede yer alan referans bölümünde su yalıtımı Darıca bölümündeki uygulama detayları ile birlikte veriliyor. Aynı zamanda su yalıtımı Gebze ile ilgili bölümde de farklı bir yalıtım uygulaması yapıldığı görülüyor. Su yalıtımının farklı uygulamalar ile yapıldığını gösteren başka bir örnek de su yalıtımı Üsküdar sekmesidir.

Temel ve Çatı Yalıtımı Uygulamaları

Su yalıtımı bina ve konutlara sadece çatı konusunda uygulama yapılmıyor. Aynı zamanda bina ve konutların temellerine de su yalıtımı uygulanıyor. Temel izolasyon adının da verildiği bu uygulama binaların temeli atılırken yapılması gerekiyor.

http://ceylanlarizolasyon.com.tr/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir