Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Spor Tesisleri İçin Kaliteli Hizmet

Spor Tesisleri İçin Kaliteli Hizmet

admin admin -
6 0

Ülke olarak il ve ilçelerde birçok açık kapalı spor tesisi bulunuyor. Bu spor tesislerinin bir kısmı oldukça yıpranmış ve kalitesiz bir görünüme bürünmüş. Bu spor tesislerini bu görüntülerden kurtaran ve kalitesi ile ses getiren bir firma var. Bu firma bilgiliinsaat.com. Firma her tür spor tesisi için yer zemini kaplama hizmeti veriyor. Spor tesisleri için özel olarak tasarladığı akrilik zemin kaplama hizmeti ekonomik ve dayanıklı olurken, bu kaplama şekli en fazla voleybol, masa tenisi gibi alanların yer zeminlerine uygulanır. Bu hizmetli ilgili detaylı bilgi için firma internet sitesi incelenmelidir.

Hastane, Gıda Sanayi Ve Laboratuarlar İçin Kaliteli Hizmet

Firma hijyenin esas olduğu bazı kurum ve kuruluşlar için ise temizlenmesi kolay, hijyen sağlayıcı ve enfeksiyonu yani toz kaldırmayı önleyici zeminler hazırlar. Bu zeminler epoksi zemin kaplama hizmetleridir. Bu hizmet ile de firma, kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti garantili hizmetler verir. Gıda sanayi konusunda da uygulanan bu hizmet kaliteli bir hizmettir.

Çocuk Parkları Ve Koşu Yollarında Kaliteli Hizmet

Siteler ve yol kenarlarında bulunan park yürüyüş yollarında, koşu yollarında ve çocuk oyun alanlarında ise epdm zemin kaplama hizmetini uygulayan firma bu gibi alanların kaygan olmamasını sağlar. Firma poliüretan zemin kaplama hizmetlerinde de ayrıcalıklı hizmetlerine devam etmektedir. İnternet sitesi incelendiğinde birçok referansı bulunan firma yıllarca kullanılacak hizmetler üretir.

http://www.bilgiliinsaat.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir