Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Sosyal Medya Dahisi Can Ünverdi

Sosyal Medya Dahisi Can Ünverdi

admin admin -
21 0

 

Günümüzde sosyal medyanın doğru bir şekilde kullanılması çok ciddi önem arz etmektedir. Hem markalar için hem de kişisel hesapların yönetimi noktasında sosyal medyanın doğru bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Markalarınız için veya kişisel hesaplarınız noktasında profesyonel yönetim istediğiniz zaman bir sosyal medya uzmanı sizlere destek vermesi durumunda tam olarak istediğiniz bir yönetim oluşmasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızda gelişme noktasında yönetiminin bir uzman tarafından yapılması çok önemlidir.

https://www.instagram.com/mcanunverdi

Sosyal Medya Uzmanı Ne İş Yapar?

Sosyal medya uzmanı ülkemizde yeni bir terim olduğundan dolayı ne iş yaptığı noktasında da birçok soru işareti bulunmaktadır. Sosyal medya uzmanlarının yaptıkları işleri aslında tek bir iş noktasında sınırlamamak gerekmektedir. Bir sosyal medya uzmanının en büyük görevi; kurumların veya şahısların sosyal medyada yer almakta olan stratejilerini yönetmektir. Bu noktada iletişim dili yani sanal yönde nasıl bir ilerleme gerektiği tespit edilerek bunun üzerine gidilmektedir.

Sosyal medyanı uzmanı arayışında olduğunuz zamanlarda mutlaka bu noktada profesyonel olan isimleri tercih etmeniz gerekecektir. Can Ünverdi ise sosyal medya konusunda son derece tecrübeli bir isim olduğu için sosyal medya hesaplarınızın yönetimi sırasında sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir. Can Ünverdi ilk etapta sosyal medya hesabının nasıl bir kitleye hitap edeceğini inceleyerek paylaşımların ne doğrultuda ve yönetiminin nasıl yapılması gerektiğine karar verir. Sonrasında ise buna göre hesabınızın ilerlemesini sağlamaktadır.

Sosyal Medya Uzmanlarında Yer Alması Gereken Kriterler

Bir sosyal medya uzmanında yer alması gereken bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklere dikkat ederek sosyal medya hesaplarınızı yönetecek kişileri tercih etmeniz gerekmektedir. Can Ünverdi bu noktada çok başarılı olduğu için bir sosyal medya uzmanında olması gerekmekte olan bütün özelliklere sahiptir. Ünverdi’nin özelliklerine baktığımız zaman kendisinin hem yazılı olarak hem de sözlü olarak yüksek bir iletişim becerisine sahip olduğu görülmektedir. Aynı zamanda kendisi çoklu görevleri öncelendirerek bütün çalışmaların son teslim tarihine uygun şekilde yapılabilmesine özen göstermektedir. Ekip şeklinde yapılan çalışmalara ise kendisinin son derece yatkın olduğu ve profesyonel hizmet verdiği görülmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir