Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Son dakika haberi: Tatil haberi sonrası büyük yoğunluk! Siteler kilitlendi

Son dakika haberi: Tatil haberi sonrası büyük yoğunluk! Siteler kilitlendi

admin admin -
18 0

Beştepe’deki koronavirüs toplantısı sonrası Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın okulların 16 Mart’tan itibaren 1 hafta süreyle tatil ediliğini bu sür sonrasında ise 1 hafta da uzaktan eğitim sağlanacağını açıkladı. 

SİTELER ÇÖKTÜ

Açıklamanın hemen ardından öğrenciler ve aileleri uçak ve otobüs bileti almak için firmaların sitelerine giriş yapmak istedi ancak ani yoğunluk ile sitelere ulaşım sağlanamadı. 

 

ÖĞRENCİLER OTOGARLARA AKIN ETTİ

Bunun üzerine il merkezleri ve ilçelerdeki otogarlarda yoğunluk yaşanmaya başlandığı gözlendi.  

Son dakika - Karabük'te öğrenciler otogarlara akın etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Kabinesi üyeleri ve bürokratların katılımı ile yapılan ve yaklaşık 5 saat süren toplantı sonrasında korona virüs ile ilgili alınan tedbirlerin açıklaması Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’dan geldi. 

Son dakika - Sivas'ta öğrenciler otogarlara akın etti

Kalın’ın “16 Mart tarihinden itibaren 3 hafta boyunca üniversitelerimizde tatil edilecektir” açıklaması ardından üniversite öğrencileri adeta otogarlara akın etti. Yazıhaneler önünde uzun kuyruklar oluşturan öğrenciler, biletlerin kısa tükendiğini ve ek seferler konulduğu söylediler.  

200 METRELİK KUYRUK OLUŞTU

Bazı otogarlarda yaklaşık 200 metre kuyruğun oluştuğu görüldü. Otogarda yazıhane sahiplerinin yüzleri gülerken, öğrenciler kuyruğun bitmemesinden şikayetçi oldu. 

Son dakika - Bilecik'te öğrenciler otogarlara akın etti

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir