Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Sigortacılığın Merkezi

Sigortacılığın Merkezi

admin admin -
6 0

Sigorta Brokerlığı işinde uzmanlaşmış olan firma bu iş hakkında müşterilerine her türlü sigorta desteği sağlıyor. Firma özel sağlık sigortaları başta olmak üzere trafik sigortaları, konut sigortaları, iş yeri sigortaları, sorumluluk sigortaları, nakliyat sigortaları, inşaat sigortaları, havacılık sigortaları, finans paket sigortaları, tarım sigortaları, kredi ve politik riskler sigortaları ve daha onlarca sigorta çeşidi ile hizmet vermeye ve gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

35 yılın vermiş olduğu deneyim ve tecrübelerle buralara kadar başarılı bir şekilde gelen firma için sorular veya detaylı bilgiler için atabrokerlik.com adlı internet sitesi üzerinden öğrenilebilmesi mümkündür. Uzman kadro ile birlikte el ele vererek bütün brokerlik işlerinde mutlu sona ulaştırmış olan firmanın öncelik hedefi olarak müşteri memnuniyeti bulunuyor.

Sağlık Sigortaları

Firmanın en fazla önem verdiği sigortalardan birisi olan sağlık sigortası çerçevesinde “Türk Nippon tamamlayıcı sağlık sigortası” her türlü teminat ve primlerle beraber müşteriler tarafından en fazla tercih edilendir. Bu Türk nippon tamamlayıcı sağlık sigortası SGK güvencesi olduğu halde özel sağlık sigortası bulunmayan kişilerin ufak primler ödemesi halinde sağlık sigortasına benzer ayrıcalıklardan yararlanılmasını sağlar. 65 yaş ve üzeri kişilerin tercih ettiği “80 yaş tamamlayıcı sağlık sigortası” isteğe bağlı olarak tamamlayıcı sağlık sigortası poliçelerinden biridir.

Bu 80 yaş tamamlayıcı sağlık sigortasından yararlanabilmek için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olabilmek ve SGK güvencesinin olması yeterlidir. Ayrıca en çok sorulan sorulardan olan hastaların bu tamamlayıcı sağlık sigortalarından yararlanabilirler mi sorusunun cevabı maalesef ki birkaç özel durum dışında hayır olacaktır. Bunun sebebi de hem özel sağlık sigortasının hem de tamamlayıcı sağlık sigortasının poliçe yapıldıktan sonra meydana gelen her hastalık ve kazayı teminat altına almasıdır.

https://www.atabrokerlik.com

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir