Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Sema Ramazanoğlu’ndan Şok Talep!

Sema Ramazanoğlu’ndan Şok Talep!

admin admin -
34 0

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu son günlerde gündem maddesi olmaya devam ediyor. Yaptığı açıklamalar ile birçok kesimin de tepkisini çeken Sema Ramazanoğlu’nun yeni hedefi ise haber kanalları oldu. Çocuklara cinsel taciz, tecavüz gibi olayları bir kereden bir şey olmaz şeklinde değerlendiren ve muhalif kesimin oldukça yoğun tepkisine maruz kalan Sema Ramazanoğlu bugün katıldığı bir panelde kullandığı ifadeler ile yeniden hedef noktası olmayı başardı.

Sema Ramazanoğlu yaptığı açıklamada cinsel saldırı içeren haberlerin ve tecavüzü konu eden programların aileleri rencide ettiğini söyleyerek bu tür yayınlara karşı önlem almak gerekiyor ifadelerini kullanırken sosyal medya ise adeta ayağa kalktı. İnfial yaratan açıklamaları ile belki de en büyük korkulu rüya olmaya devam eden Sema Ramazanoğlu’na ünlü isimler tarafından tepki mesajları yağmaya da devam ediyor. Özellikle AKP hükümetine karşı olan isimler birer birer benzer etiketleri kullanarak Sema Ramazanoğlu’nun istifa etmesi gerektiğini ve bu açıklamalar ile çocukların insanlara bakış açısının tamamen bozulacağını belirttiler.

Antalya’da gazeteciler ile konuşan Sema Ramazanoğlu özellikle iyi hal indirimi yüzünden birçok davanın düştüğünü ve bunun önüne geçilmesi yönünde yakın zamanda çalışmalar yapılmasının da gerekli olduğunu belirterek topu hukukçulara attı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir