Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Şekillendirme Gerektirmeyen Saçlar

Şekillendirme Gerektirmeyen Saçlar

admin admin -
10 0

Şekillendirme Gerektirmeyen Saçlar

Rahatlığıyla dikkat çeken kısa saçlar, şekillendirme gerektirmez. Zaman sıkıntısı yaşayanlar için tavsiye edilen frisuren 2020 şekillendirme gerektirmeyen saç modelleri, her zaman güzel görünmek isteyenler içindir.

Katlı Kesimler

Dağınık olduğu kadar da havalı olan katlı kesimler, trend aksesuarlarla kullanıma uygundur. Sanıldığından daha kolay şekillenen frisuren mittellange 2020 modelleri, saça hacim kazandırır. En sık karşılaşılan sokak stili olarak bilinen küt kesim, çene hizasında biten saçın maşa ile şekillenmesiyle güzelleşir.

Önleri Hareketli Kısa Kesim

Favori kesimler arasında sayılan önleri hareketli kesim, hacim veren bir saç spreyiyle kullanılabilir. Kısa ve kolay kuruyan saçlar, sokağa çıkmadan önce yıkanabilir. Görüntüsüne biraz farklılık ve asilik katmak isteyenler, saçlarını yandan ayırarak farklı bir görünüm elde edebilirler.

Tepe Noktada Başlayan Uzun Perçemler

Yanları tıraşlı ve tepe noktası uzun perçemlerle desteklenen kesim, doğal olarak hacimli bir görünüm verir. Hem genç hem de enerjik bir görüntü için önerilen frisuren mittellange haare saç stilleri, cansız saçların sağlıklı uzamasında da etkilidir. Saç köpüğü eşliğinde kolayca forma giren saçlar, şık görüntü verir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir