Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Seçkin Piriler Boşandığı haberini twitterdan doğruladı.

Seçkin Piriler Boşandığı haberini twitterdan doğruladı.

admin admin -
36 0
Ünlü güzel manken Seçkin Piriler ile Duman rock grubunun solisti olan Kaan Tangöze bugün 16. Aile Mahkemesi tarafından bakılan duruşmada boşandı. Duruşma, basın mensupları ve izleyiciler duruşmaya alınmayacak şekilde gerçekleşti. 6 yıldır evli olan çiftin boşanmasına karar verildi.
 
    Duruşma sonrasında basın mensuplarına ünlü çift tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Ayrıca basın mensuplarına açıklama yapmaktan kaçınan Seçkin Piriler ve arkadaşları görüntülenmekten de kaçındı. Bunun için adliyedeki özel güvenlik görevlileri de basın mensuplarına engel olmaya çabaladı. Ünlü manken Seçkin Piriler’in görüntülenmesinin engellenmesi için ünlü manken adliyeden çıkana kadar kendisine güvenlik görevlileri eşlik etti. Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ise taksiye binerek adliyeden ayrıldı ve basın mensuplarının sorularına cevap vermedi. Kaan Tangöze Kıvılcım Ural ile dudak dudağa yakalanmıştı ve Seçkin Piriler bunun üzerine Kaan Tangöze’den boşanmak istemişti. Bunun üzerine 6 yıllık bir evlilik bugün ünlü çift tarafından sonlandırılmış oldu. 
Seçkin Piriler Kimdir?
 1980 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Seçkin Piriler, sunuculuk, oyunculuk ve şarkıcılık gibi farklı alanlarda boy göstererek adından söz ettirmiştir.  1998 yılında katıldığı Elite Model Look yarışmasında birçok rakibine üstünlük sağlayarak bu yarışmada ikinci seçilmiştir. Güzellik yarışmasında ikinci seçilmenin verdiği özgüvenle ajansa kayıt yaptıran Piriler, modellik kariyeri için de ilk adımı atmış oldu.
Farklı konseptler için tanıtım modelliği yapan Seçkin Piriler bu şekilde adından sıkça söz ettirerek, Türkiye’de tanınan kişiler arasına girmeyi başarmıştır. Bir süre modellik üzerine çalışmalar yapan Seçkin Piriler daha sonra oyunculuk teklifleri de almaya başladı ve bu teklifleri değerlendirdi. Çılgın Dershane, Hababam Sınıfı Üç Buçuk, Hababam Sınıfı Askerde gibi yerli yapım filmlerde yardımcı rollerde oynayarak bu alanda da adından söz ettirdi. Modellik ve oyunculuktan sonra müzik dünyasına da el atan Piriler, 2003 yılında Kırmızı Pabuçlar isimli albümü çıkararak müzik dünyasına merhaba dedi. Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile 2006 yılında birlikte olmaya başlayan Piriler, kariyerini bir kenara bırakarak, 2010 yılında Kaan Tangöze ile evlendi. Bu evlilikten iki erkek çocuğu oldu. İlk çocuğuna Hakan ikinci çocuğuna da Volkan ismini verdi.
Kaan Tangöze Kimdir?
5 Eylül 1973, İstanbul’ da doğan Kaan Tangöze,  Bilkent Üniversitesi Otel Yönetimi ve Turizm Bölümü’nü okumuştur. Ekonomi üzerine yüksek lisansını ABD’de Seattle Üniversitesi’nde yapan Kaan Tangöze, alternatif rock müziği yapan Duman grubunun solisti ve gitaristidir.
ABD’ de eğitim gördüğü sıralarda, Yakup Trana ile beraber müzik çalışmaları yapan başarılı sanatçının Seattle’dayken yazdığı  LaLaLa isimli bir parçası ABD’de yayınlanan iki toplama albümde yer almıştır. 1999 yılında, Batuhan Mutlugil ve Ari Barokas’la Duman’ı kurarak adından söz ettirmeye başlayan Kaan Tangöze, vokalistliğini yaptığı Duman grubunda kadar 6 stüdyo albümü, 2 konser albümü ve 1 konser DVD’si çıkarmıştır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir