Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Şarjlı Elektronik Sigara Kartuşu

Şarjlı Elektronik Sigara Kartuşu

admin admin -
10 0

 

Müşteri sayısı her geçen gün artan, özellikle kampanyalı satış fiyatlarıyla model seçimi yapılabilen Pod Mod Türk sayfasında sepete eklemeniz yeterli olmaktadır. Sürekli olarak yeni sezon ürünleriyle sektördeki faaliyetlerini sürdüren sitede aromalı kartuşlar ilgi görmektedir. Aroması bulunmayan, klasik nikotin ortalaması ve normal tadıyla ilgi gören ürün türleri de her geçen gün artıyor. Yerleştirilmesi son derece pratik, satın alındığında direkt olarak cihaza dair yerleştirme ve kullanım kılavuzu bulunan modeller olmaktadır.

Tüm modeller için sipariş verme işlemlerinde kişisel bilgilerin, telefon numarası veya diğer bilgilerin paylaşılması gibi bir durum söz konusu değildir. Türkiye’de çok uzun süredir satışları süren, sadece bir saatlik şarjla dahi rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olması da herkes tarafından tercih edilmesini sağlıyor. Juul pod modellerinin 520 mAh olması ve her bir ürünün direkt olarak el içerisine sığabilecek ölçülerde oluşturulması, hiçbir kullanım problemi yaşanmamasına imkan tanıyor.

Şarjlı Elektronik Sigara Kartuşu

Yoğun kullanımda da şarjın kısa sürede bitmemesine özen gösterilerek hazırlanmış bir pil teknolojisi bulunmaktadır. 520 mAh olan pilin yanı sıra, her bir deposunun 2 mL likit kapasitesi bulunmaktadır. Özellikle minimum dolum hattıyla yoğun ilgi gösterilen ürünlerde LED pil ile birlikte ne kadar şarj kaldığının net olarak öğrenilebilir olması sağlanıyor. Juul c1 pod modellerinde de voltaj çıkışı ve watt çıkışı ile ilgili detaylara, kullanım kılavuzunda ulaşılabiliyor.

Kartuş ve Yeni Model Pod Satışı

Uygun fiyatlı ve herkesin yoğun bir şekilde talep ettiği kartuş üreticileri arasında yerini alan, siparişlerin birkaç saniye içerisinde verildiği bir site olması dikkat çekmektedir. Siz de internet sitesi bünyesinde marka filtreleme işlemini yaparken, doğrudan Juul kartuş modellerine uygun bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Her geçen gün daha fazla modelin üretimini yapan, sektördeki popülerliğini onlarca ülkede ilerletmekte olan sayfaya ilgi artmaktadır. Stok durumu da talebe uygun bir şekilde Uwell ile Juul da dahil olmak üzere bu alanda kendini kanıtlamış olan her bir marka için düzenlenmeye devam etmektedir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir