Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. San Diego’ya Bağlı Campo Kasabası Satışa Çıktı

San Diego’ya Bağlı Campo Kasabası Satışa Çıktı

haberci haberci -
56 0

Küçük Kasaba Yenilenmeye İhtiyaç Duyuyor

Kaliforniya’ya ait San Diego şehrinin sadece bir saat dışında bulunan küçük Campo kasabası satışa çıktı. 28 binadan oluşan kasabanın, konut ve ticari binaları da içinde barındırmasıyla dikkat çekiyor. Kasabanın acilen yenilenmeye ihtiyacı var ve ilgili tarafların mülkü satın alarak şehir merkezinin yeniden şekillendirme hakkı bulunuyor.

Yenileme ve Yeni İş Fırsatları

Çoğu konutun estetik ve konfor amaçlı olarak yenilendiği Campo kasabasında, diğer boş binalar ise spor salonları, çamaşırhaneler, kreşler veya toplum merkezleri gibi yeni işletme olanakları sunuyor. Yatırımcılar, mevcut binaları değiştirmeden arsalar üzerine yeni konutlar inşa etme fırsatına da odaklanabilirler.

Ünlü İsimlerin İlgisi

Satış süreciyle ilgilenen emlakçılar, ünlü bir film yapımcısı ve profesyonel kaykaycı Tony Hawk gibi isimlerin Campo kasabasıyla ilgilendiğini belirtiyor. Kasaba, II. Dünya Savaşı sırasında askerler için inşa edilmişti ve şu anda hepsi satışa hazır 100 sakin bulunuyor.

Yerlilerin Bakış Açısı

Campo yerlileri, kasabanın yeniden yapılanma sürecinde cazibesini koruduğu sürece potansiyel yeni mülkiyete karşı olmadıklarını belirtiyor. Michael Hoffner isimli bir yerli, “Şehirdekinden çok daha sessiz olması çok güzel. Koşuşturmaya katlanmıyorsunuz, huzur içinde uyuyorsunuz ve burada yıldızları görebiliyorsunuz.” açıklamasında bulundu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir