Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Puff Daddy’nin Şiddet Görüntüleri Ortaya Çıktı

Puff Daddy’nin Şiddet Görüntüleri Ortaya Çıktı

haberci haberci -
86 0

Sean Combs’un Cassie’ye Uyguladığı Şiddet Görüntüleri

ABD’li şarkıcı Sean Combs’un, 2016 yılında o dönemki kız arkadaşı Cassie’ye şiddet uyguladığı görüntüler ortaya çıktı. CNN’in ele geçirdiği görüntülerde Combs, Century City’deki InterContinental Hotel’de Cassie’yi koridorda kovalarken beline sardığı havluyla görüntüleniyor.

Şiddetin Detayları

Üzeri çıplak olan Combs, asansöre binmeye çalışan Cassie’yi yakalayıp yere fırlatıyor. Genç kadın yerde hareketsiz yatarken onu tekmeliyor, çantasını alıyor ve odalarına sürüklüyor. Görüntüler için otele 50 bin dolar ödemeyi teklif ettiği de belirtiliyor.

Cassie’nin Avukatından Açıklama

Cassie’nin avukatı Douglas Wigdor, DailyMail.com’a yaptığı açıklamada, “Yürek burkan video, Bay Combs’un rahatsız edici ve yırtıcı davranışını gözler önüne serdi. Bayan Ventura’nın bu olayı gün ışığına çıkarmak için gösterdiği cesaret ve metaneti kelimelerle ifade etmek mümkün değil” dedi.

İddiaların Ardından Uzlaşma

Cassie, Combs’a tecavüz ve başka suçlarla dava açmış, ancak mahkeme dışında açıklanmayan bir meblağ karşılığında uzlaşmıştı. Combs’un avukatı, “Bu saldırgan iddiaları şiddetle reddediyoruz” demişti. Çift, 2006’da tanıştıktan sonra 11 yıl birlikte olmuştu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir