Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Proje Hizmetlerinde Metraj Hazırlığı

Proje Hizmetlerinde Metraj Hazırlığı

admin admin -
4 0

Metraj hazırlığı, yaklaşık maliyet hesabı, keşif metraj hazırlığı hakkında bekleyen projeleriniz varsa; site üzerinden teklif al özelliği ile iletişime geçerek teklifleri bulabilirsiniz. Projeleriniz için ön değerlendirme ve tamamlama işlemleri için metraj hazırlama planları yapılır. Hazırlık sırasında kullanılacak tesisattan, harcaması yapılacak olan imalat malzemesine kadar her şey eksiksiz olarak ekleniyor.

İhaleler İçin Maliyet Metraj Hesaplaması

Yaklaşık maliyet hesaplama listesinde yer alan Ipad projesinden de destek alabilirsiniz. Ipad üzerinde görsel olarak çizim ve planı hazırlanmış olan yapılar için hazır metrajları bulabilirsiniz. Firma ile iletişime geçerek hazır bulunan projelerin değerlendirilmesi için mahal listesinin çıkarılmasını isteyebilirsiniz. Ayrıntılı keşif metrajları sonunda, uygun maliyette kullanım listelerini tercih edebilirsiniz.

Keşif hazırlama ön projeleri için istenen çalışma sahasına göre farklı hizmetler sunuluyor. Arazi, yol ve yapım, imar, konut, ihale alımı, kamu arazileri ve daha birçok alan için uygun maliyetlerde metraj hesaplamaları çıkarılıyor. Gözden kaçırılan maliyet hesaplamalarına yer vermeden, gereken durumlarda ihaleye katılma ve teklif verme hizmetleri de sağlıyor.

https://hakedishazirla.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir