Atatürk Haber

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Sağlık
 4. »
 5. Prime İncelme İzmir ile Fit Kalmak Mümkün!

Prime İncelme İzmir ile Fit Kalmak Mümkün!

admin admin -
19 0

 

    Kadın ya da erkek fark etmeden herkes estetik duruşunu ve konumu korumak ister. Diyet yapmak, spor yapmak, vücut şekillendirmek amacıyla egzersizler yapmak vs. bunların her biri etkili çözümler evet ama çok fazla zamanımızı çalacaktır. Yani aslında bu saydıklarımın her biri gayret isteyen şeylerdir. Özellikle de yaş eğer almış başını gidiyorsa, karın, göğüs, kol, bacak demeden her biri yavaştan sıkılığını kaybetmeye başlıyor. Bunların yanı sıra dışarıdan çok rahat belli olacak kadar yağlanma meydana gelebiliyor. Bu görüntünün böyle olmasını tabi hiç kimse istemez ve bunun için de çözümler, ilerleyen teknoloji ile birlikte hayatımıza giriş yapmıştır. Accent Prime™ Patentli Yönlendirilmiş Ultrasonik Ses Dalgaları adı verilen ve son teknoloji olan medikal yöntem ile bu tarz problemlerin önüne kolaylıkla geçilebilmektedir. Vücutta bulunan bütün fazla yağları kısa sürede vücuttan atıyor ve bu atımın etkisi de uzun sürüyor. Bu yöntem ile cilt şekillendirme ve sıkılaştırma, selülit tedavileri, estetik görüntü verme vs. gibi iyileştirmeler yapılabilmektedir. Accent Prime, ortalama 4 seansta istediğiniz zayıflıkta bir vücuda sahip olmanızı sağlayacaktır. Ayrıca bu cihaz ile vücudunuzun kıvrımları da ortaya çıkacaktır ve sahip olduğu radyo dalgaları ve ultrason dalgaları ile en zor olan bölgelere bile zayıf bir görünüm sağlıyor.

Prime İncelmenin Avantajları ve Faydaları

Accent Prime çok sayıda avantaja sahiptir ve bu avantajlardan bahsedecek olursak;

 1. FDA onayı almış bir teknolojidir,
 2. Bir seans içerisinde birçok farklı tedavi uygulanabilmektedir,
 3. Birçok deneyim sağlanmış ve etkinliği kanıtlanmıştır,
 4. Uzun süreli kalıcılığı sağlar,
 5. Ağrısız ve acısızdır,
 6. Seanslar kısa sürmektedir,
 7. Mevsim ayırt edilmeden uygulanabilmektedir,
 8. İyileşme süreci gibi bir kavramı yoktur ve uyulamadan hemen sonra günlük hayata dönülebilir.

    Prime İncelme İzmir, ince ve bu incelikle beraber kıvrımlı bir vücut sağlayabilmek adına vücutta fazla olan yağları yakar ve en etkili sonuçlarla girdiğiniz odadan çıkmış olursunuz. Kusurlu bir cildiniz varsa ve pürüzsüz bir cilt istiyorsanız eğer en etkili teknoloji budur diyebilirim. Prime incelme İzmir sınırlarında çok fazla denenen ve firmamızca kullanılan yöntemlerdendir. Birçok bölgede ve alanda kullanıma açıktır.

 

Accent Prime Kullanım Alanları

     Accent Prime geniş kullanım alanına sahiptir ve bu alanlardan bahsedecek olursak aşağıdaki liste örnek olarak verilebilir.

 • Cilt yenilenmesi
 • Gıda toparlama
 • Selülit tedavileri
 • Yüze şekil verme
 • Vücudu sıkılaştırma
 • Bölgesel olarak yağ alma
 • Kontur düzeltilmesi

Prime İncelme ile Zayıflamak Çok Kolay

    Kilo vermenin en sıkıntı olduğu bölgelerden biri olan karın bölgesi, hareket etmeme, doğum yapma, yaş vs. gibi birçok faktörden etkilenerek oluşabilmekte ve hatta zamanla sarkabilmektedir. Accent Prime ile karın bölgesindeki göze batan fazla yağlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz ve cildin hem sıkılaşmasına hem de esneklik kazanmasına artı katmış olursunuz. Her mevsimde kolaylıkla uygulanabilen ve hayatı asla kısıtlamayan Accent Prime, özellikle tatilden önce düz bir karna sahip olabilmek adına çok konforlu incelme sağlamaktadır. Ayrıca uygulama hem acısız hem de üstün derecede kontrol altındadır. Deri altına en yüksek enerji verilir ve uygulamadan en iyi sonuç alınması sağlanır. Bu konforu sağlamak için de kullanılan cihazın ısısı yavaş yavaş yükseltilmektedir.

    Accent Prime yöntemi ile incelme gözle görülecek seviyeye 4 hafta içerisinde gelir ve ortalama 4 seans önerilir. İşlem yapılan bölge işlem sonrasında kızarabilmektedir ki bu normaldir. Ancak bu kızarıklıklar birkaç saat içerisinde geçer. Son olarak uygulama yıl içerisinde her tarihte yapılabilir.

    Pime incelme İzmir sınırları içerisinde uygulanan estetik uygulamalarından birisidir. Eğer siz de bölgesel olarak zayıflamak istiyorsanız ya da güzel bir görünüme kavuşmak isterseniz www.buzlazerizmir.com web sitemizi ziyaret edebilir ve detaylı bilgiler alarak en son randevu alabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir