Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Poyraz Karayel’de Ayşegül öldü mü?

Poyraz Karayel’de Ayşegül öldü mü?

admin admin -
50 0

Ekranların fenomen dizisi Poyraz Karayel’in dün akşam yayınlanan bölümünün son sahnesinde vurulan Ayşegül karakterinin ölüp ölmediği sosyal medyada deprem etkisi yarattı. Burçin Terzioğlu’nun hayat verdiği Ayşegül karakterinin dizideki abisi rolünde bulunan Sadrettin’in adamları tarafından vurulması geceye adeta damga vurdu. Ayşegül’ün vurulma sahnesinin ardından sevgilisi olan Poyraz’ın yardım çığlıkları ve Burçin Terzioğlu’nun usta oyunculuğu da dizinin öne çıkan repliklerinin başında geliyordu.

Ayşegül’ün vurulmasından sonra çeşitli sitelerde araştırmalarda bulunan dizinin izleyicileri ise Burçin Terzioğlu’nun diziden ayrılıp ayrılmadığına dair henüz net bir bilgiye ulaşamamış gözüküyorlar. Dizinin kadın oyuncu başrolünde bulunan Burçin Terzioğlu’nun diziden ayrılmasının dizinin de sonu olacağını bilen dizi fanları Poyraz Karayel ekibine yönelttikleri sorulara ise karşılık alabilmiş değiller. Efsane diziler sıralamasında her geçen bölüm biraz daha yükselen Poyraz Karayel’in erken final ihtimali dizi seyircilerini de endişeye düşürürken yaşanan heyecanlı sahnelerin bir süre daha devam edeceği açıklandı.

Dizide Poyraz Karayel’in babasını canlandıran Adil Topal dün akşam yayınlanan bölümde son kez görüldü ve diziden kesin olarak ayrıldı. Karaktere hayat veren Macit Koper’de yaptığı açıklama ile hayranlarına Adil Topal rolünün bittiğini duyurdu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir