Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. PAYKASA NEDİR

PAYKASA NEDİR

admin admin -
9 0

                                   

Paykasa, İngiltere merkezli bir şirket tarafından yönetilen kişilerin paralarını saklayan bir nakit para saklama sistemidir. Ön ödemeli bir nakit ödeme aracıdır. Kişi parasını banka yerine online işlemler için bu sisteme yatırarak kullanabilmektedir.

Bu sistem sayesinde hem paranızı yatırabileceğiniz bir yer hem de güvenli bir şekilde paranızın korunabileceği bir yer olmaktadır. Kredi kartı kullanmak istemeyen bazı kişiler bu sistemi tercih ederek, kişisel bilgilerini girmeden rahatlıkla bu sistemi kullanabilmektedirler. Bunun yanı sıra insanlar kredi kartı kullanırken online alışveriş yaparken tereddüt ederlerken bu hesap sayesinde rahatlıkla paralarını bu hesaba yatırıp ardından online olarak alışveriş yapabilmektedirler.

Pay Kasa’yı kullanabilmeniz için Euro üzerinden satılık olan belirli bakiyelerde olan karttan satın alıp yıl içerisinde kullanıp ardından isterseniz de bozdurabilirsiniz. Bu sistemi nasıl kullanacağınızı ve bu sistemi kullanırken almanız gereken kartı nereden alacağınızı da merak ediyorsanız Pay Kasa’nın kendi sitesinden satın alabilirsiniz. Pay Kasa’yı kullanırken ki kullandığınız kartın en büyük avantajı da kartın içerisinde belirli bir miktar olduğu için alışveriş yaparken de size fazla harcama yaptırmayarak kredi kartı gibi ekstresi de olmadığı için fazla para harcamamanızı sağlamaktadır.

Paykasa kart ön ödemeli bir kart sistemidir. Bu kartta Epin denilen sistem sayesinde kredi kartı gibi ekstre olaylarından sizi kurtarmaktadır. Karta yükleme yaparken kişisel bilgilerinizi girmeniz gerekmediği gibi CVV denilen güvenlik kodunuzu da girmeniz gerekmemektedir. Paykasa kart kur üzerinden verildiği için sürekli olarak fiyatlar değişmektedir. Örneğin 10 olan bir kart Türk lirası üzerinden 60 TL’ye denk gelmektedir. İnternet üzerinden alınan bu kart mobil uygulaması sayesinde kartınızdaki bakiyenin ne kadar kaldığını kontrol edebilirsiniz.

Diğer kartlarda aylık işlem ücreti alınırken bu kartta aylık işlem ücreti alınmaz. Avantajlarından bir tanesi ise size 7/24 canlı destek sağlamasıdır. Canlı destek sayesinde tüm gün boyunca istediğiniz saatte istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Kartı kullanmadığınız ve iptal etmek istediğiniz zaman Paykasa’nın sitesinden güncel kur fiyatları üzerinden kartınızı bozdurabilirsiniz. Paykasa diğer sitelere nazaran güvenli olduğu kanıtlanmıştır.

https://paykasaonline.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir