Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Pantolon Modelleri

Pantolon Modelleri

admin admin -
8 0

Pantolon

Bedeninize uygun olan pantolon bulmak zor oluyor diye düşünebilirsiniz. Ancak, sunmuş olduğumuz beden seçenekleri ve farklı modeller ile size en çok yakışan pantolonu almanız mümkün oluyor. Direkt olarak seçiminizi yapıp, pantolon siparişini verebilirsiniz.

Pantolon Modelleri

Pantolon modellerine en kolay şekilde ulaşmanızı sağlamak adına, direkt olarak kategoriler verilmiştir. Bu kategoriler arasından sizin için uygun olan pantolonu seçmeniz daha kolay olacak. Aşağıda detayları verilen pantolonları inceleyebilirsiniz.

Spor Pantolon;

Pantolon kategorileri arasında yer alan spor pantolon seçeneğine tıklamanız durumunda; renk ve beden seçeneklerini görmek için beğendiğiniz bir pantolona tıklayabilirsiniz. Detaylar üzerinden yola çıkarak, sipariş verebilirsiniz.

Slim Fit Pantolon;

Dar paça olmasını istiyorsanız, direkt olarak slim fit pantolonları tercih etmenizi öneriyoruz. Son dönemin modası olan slim fit pantolonlar arasından direkt olarak satın alma işlemini yaparak, pantolonunuzu temin edebilirsiniz.

Keten Pantolon;

Yaz aylarında giyilmesi en rahat olacak pantolon modeli, keten pantolondur diyebiliriz. Kumaşın ince olması, gün içinde rahat etmenizi sağlayacağından şık bir rahatlık için bu kategori üzerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Büyük Beden Pantolon;

Pantolonların standartlarda kalmaması sizin için avantajlı olabilir. Eğer standart bedenlerin dışındaysanız üzülmeyin. Direkt olarak büyük beden kategorisini ziyaret ederek, pantolon seçiminizi yapabilirsiniz.

Yukarıda verilen pantolon seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Çok sayıda pantolon modeli için sınırsız renk seçeneği bulunmaktadır. Baktığınızda farklı modellerde beden seçeneklerinin de olduğunu göreceksiniz. Size uygun olan bir model ve renk olması durumunda, kendi bedeninizi seçerek, beğendiğiniz pantolon seçeneğinin evinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Nasıl Pantolon Siparişi Verebilirim?

Pantolon siparişi vermek isterseniz direkt olarak online sipariş işlemini tamamlayacaksınız. Bunun için yapmanız gereken, ‘‘sepete ekle’’ butonunu kullanmak olacak. Modeli beğenmeniz durumunda üstüne tıklayın. Açılan sayfada sağ kenarda yeşil renkte butonun oluşturulduğunu göreceksiniz. Pantolon almak istiyorsanız, direkt olarak bu seçenek üzerinden işleminizi yapabilirsiniz. Ödeme bilgilerini ve teslim edilecek olan adresin bilgilerini vermeniz gerekiyor. Bilgileri vermeniz durumunda, en kısa sürede teslim edilmesi söz konusudur. www.kigili.com adresinden teslim edilecek olan pantolonun kalitesinden şüphe etmeden, uzun süre giyebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir