Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Özgecan’ın Katili Cezaevinde Öldürüldü!!!

Özgecan’ın Katili Cezaevinde Öldürüldü!!!

admin admin -
34 0
Tarihler 11 Şubat 2015’gösteriyordu ve Mersin Tarsus’ta gencecik bir kız evine gitmek için binmişti dolmuşa. Özgecan’ın katil zanlısı olan Ahmet Suphi Altındöken isimli şahısı o zamanlar bütün Türkiye tanımıştı. Çünkü bu şahıs Özgecan Aslan’a önce tecavüz etmeye çalışmış ve Özgecan bu tecavüze direnince de genç kızı hayattan koparmıştı.  Büyük yankı uyandıran ve kamuoyunu ayağa kaldıran olayda, Ahmet Suphi Altındöken, babası Necmettin Altındöken ve arkadaşı Fatih Gökçe, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılarak cezaevine gönderilmişti.
KURŞUN KALBİNE YAKIN BİR YERE İSABET ETTİ
Cinayet zanlısı olarak tutuklanarak cezaevine gönderilen dolmuş şoförü Ahmet Suphi Altındöken ve babası Necmettin Altındöken’e cezaevinde silahlı saldırı düzenlendi.  Adana Kürkçüler Cezaevi’nde meydana gelen olayda, kalbine yakın bir yerden kurşun isabet eden Ahmet Suphi Altındöken ile karın boşluğu ve kalçasından yaralanan Necmettin Altındöken’in saldırıdan sonra hastaneye kaldırıldığı ve hemen ameliyata alındığı bildirildi. Kalbine yakın bir yerden isabet alan Ahmet Suphi Altındöken’in yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadığı bildirildi. Konu ile ilgili Adalet Bakanlığı tarafından iki müfettiş görevlendirilirken Özgecan’ın annesinden açıklama geldi.
KIZIMI HİÇBİR ŞEY GERİ GETİREMEZ
Konu ile ilgi konuşan Özgecan’ın annesi Songül Aslan, olayla ilgili haberinin olmadığını ve yaşanan hiçbir şeyin kızını geri getirmeyeceğini, meydana gelen bu olayla ilgili konuşmak istemediklerini belirtti.
Özgecan’ın babası Mehmet Aslan ise, her konuşmada başa dönüldüğünü, konu ile ilgili bilgisi olmadığını ve öldülerse de diyecek bir sözünün olmadığını belirtti.
ÖZGECAN’IN AMCASI: BU KADAR BASİT ÖLMEMELİYDİ!
Konu ile ilgili bir açıklama da Özgecan’ın amcası Yaşasın Aslan’dan geldi. Üzüldüğümü çok net bir şekilde söyleyebilirim diyen amca Yaşasın Aslan, ölmemeliydi, bu kadar basit ölmemeliydi ve yaşamalıydı şeklinde açıklama yaptı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir