Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Teknoloji
  4. »
  5. Özel Tasarım Vitrin Mankenleri

Özel Tasarım Vitrin Mankenleri

admin admin -
12 0

Özel Tasarım Vitrin Mankenleri

Şık mağazaların oluşturulması ve konsepte uygun tasarımların yakalanması konusunda, temelleri 1995 yılına dayanan tecrübe ve geniş bilgisiyle Sancak Dizayn çok kaliteli işler ortaya çıkarıyor. Yeni açılacak ya da yenilenecek mağazalara gerekli ürünleri karşılayan firma, özellikle raf ve askılık sistemleri ile yüksek oranda beğeni topluyor.

Firma Ürünleri

Sancak Dizayn, raf ve askılık sistemleri yanında, raf sistem aksesuarları, kasa bankoları, mağaza orta sistemleri, özel kaplama askılar prova- terzi mankenleri, fotoğraf çekim mankenleri, plastik mankenler, plastik askılar, ahşap askılar, etiketlikler gibi ürünleri de kalite güvencesiyle özel olarak tasarlıyor ve üretiyor.

Firma özel tasarım vitrin mankenleri konusunda ise çok fazla seçenek ile mükemmel hizmet sunuyor. Özel üretilen bu vitrin mankenleri sayesinde ihtiyaç duyulabilecek tüm noktalara yanıt verecek tasarımlar gerçekleştiriliyor.

Sunulan Hizmetler

Sancak Dizayn, sayılan ürünlerin tasarım ve üretimi yanında, 3D modelleme ile anahtar teslim projelere imza atıyor. Firma ayrıca toptan ve perakende mağaza sistemleri satışı ile birlikte ürün montajı hizmeti de veriyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir