Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Oyunbozan Bu Akşam Başlıyor! Dizinin Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Oyunbozan Bu Akşam Başlıyor! Dizinin Konusu Ne? Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

admin admin -
37 0

Show Tv yepyni bir ekip ve dizi ile bu akşam ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bir süredir tanıtım fragmanları dönen dizi dikkat çekmeyi başardı. Oyunbozan dizisinin oyuncu kadrosunda ise birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Oyunbozan Oyuncu Kadrosunda Kimler Var

Barış Kılıç: Güllerin Savaşı dizisi ile ekranlara gelen Barış Kılıç, yeni dizisinde Emre karakterini canlandıracak.

Tuvana Turkay: Yer Gök Aşk dizisi ile adından söz ettiren güzel oyuncu Oyunbozan dizisinin başrolünde yer alıyor ve Ece karakterini canlandırıyor.

Serhat Tutumluer: Filinta dizisi ile ekranlara gelen başarılı oyuncu, bu dizide Mahir karakterine hayat verecek.

Gülçin Santırcıoğlu: Son olarak Kara Ekmek dizisinde karşımıza çıkan güzel oyuncu, dizide Mine karakterini canlandıracak.

Kenan Bal: Birçok dizide karşımıza çıkan usta oyuncu Kenan Bal, Oyunbozan ekibine dahil olan isimler arasında. Kenan Bal dizide Feyyaz karakterini canlandıracak.

Oyunbozan Dizisi Konusu

Oyunbozan dizisi Yamaner ailesine büyük bir kin besleyen Emre  ve kardeşinin ölümcül hastalığa yakalandığını öğrenen ve onu kurtarmak için mücadele eden Ece’nin yollarının kesişmesi ve yaşananları anlatıyor.

Patronu Mahir Yamaner ve ailesinden intikam almak isteyen Emre, Ece ile yolu kesiştikten sonra onu da bu hain plana dahil ederek Yamanerlerin evine sokmayı başarıyor. Dizide Emre’nin kusursuz planı ve Ece’nin girdiği evde yaşadıkları heyecan dolu bölümlerde anlatılacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir