Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Oto Çekici Nasıl Bulabilirim

Oto Çekici Nasıl Bulabilirim

admin admin -
26 0

Oto Çekici Nasıl Bulabilirim

Güvenli ve hızlı oto kurratma, oto çekici hizmetleri almak isteyen araç sahipleri, Merkez Oto Kurtarma web sayfasını ziyaret ederek firmanın tüm imkanlarından faydalanabilirler. Firma ayrıca yol yardımı hizmetlerini de güvenli ve hızlı bir şekilde yerine getirir. Hizmetlerin yerine getirilmesinde firmanın deneyimli ekipleri ve tam donanımlı hizmet araçları kullanılır.

Müşteri ihtiyacına göre lastik değişimi, avadanlık temini, akü takviyesi, arızaların gibi hizmetler yerinde gerçekleştirilir. Oto çekici hizmetlerinde bölgede bulunan ekiplerin sevki sağlanır. Bu sayede hizmetler daha hızlı gerçekleşir. Çekici hizmet araçları güvenli olduğu bilinen kayar kasalardan oluşur. Bu da araçların indirme ve bindirme sırasında oluşabilecek hasarların önüne geçer.

Oto Kurtarma Ve Çekici Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılır?

Merkez Oto Kurtarma hizmetlerinden faydalanacak müşteriler, firmanın online web sayfasını ziyaret ederek, başvuru formunu doldurarak veya online Whatsapp hattından irtibata geçerek verilen hizmetlerden faydalanabilirler. Whatsapp hattını kullanan müşteriler, aynı zamanda konum bilgilerini de bu yöntemle ileterek hızlı hizmet sağlanmasına katkı sağlayabilirler.

Firma hizmetlerinin sağlanması için konum bilgisi yanında, aracın cinsi, hareket kabiliyeti, arıza bilgileri gibi temel bilgilere ihtiyaç duyulur. Hizmetler verilen bilgilere göre değerlendirilerek, konuma en yakın ekip ve ihtiyaca cevap verebilecek en uygun araçların sevki sağlanır.

Oto Çekici ve Kurtarıcı Fiyatları Müşteriler, firmanın 0532 473 00 90 iletişim hattından 7/24 hizmet alabilirler. Müşteriler ayrıca firma yetkilileri ile görüşerek hizmetlere ilişkin fiyat bilgisi edinebilirler. Web uygulamasından giriş sağlayan müşteriler, otomatik hesaplama araçlarını kullanarak, fiyat avantaları ile hizmet alabilirler.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir