Atatürk Haber

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Gündem
 4. »
 5. Online Matbaacılık Hizmetleri

Online Matbaacılık Hizmetleri

admin admin -
12 0

 

Günümüzde matbaacılık işleri yaygın olarak yapılıyor. Firma da bunun farkında olarak kişiler için online matbaacılık hizmeti veriyor. Türkiye’nin her yerinden sipariş alan firma ürün teslimatını kargo yoluyla yapıyor.

Bu sayede kişiler matbaa ürünlerine kısa sürede sahip oluyorlar. Şirketlerin ihtiyaçlarını gidermek amacıyla üretim yapan firma ürünlerinde kaliteli matbaa ve baskı makinelerini kullanıyor. Tasarım alanında da hizmet veren firma yeniliklere açık tasarım elemanlarıyla harika tasarımların yapılmasını sağlıyor.

Firmanın Üretim ve Baskı Hizmeti Verdiği Ürünler

İstanbul online matbaacılık firması şirketlerin ve kişilerin ihtiyaçlarına cevap vermek için geniş ürün yelpazesiyle hizmet veriyor.

Firmanın üretim ve baskı hizmeti verdiği ürünlerden bazıları şunlardır;

 • Karton Çanta
 • Etiket
 • İnsert
 • Cepli Dosya
 • Ajanda
 • Küp Bloknot
 • Zarf
 • Kitap Ayracı
 • Makbuz Form
 • Kartvizit

 

Bu ürünlerin çoğunda birçok aşamayı yerine getiren firma fiyat belirlemesini de işçilik ve kullanılan malzemeleri esas alıyor. Farklı renk, baskı, kağıt, tasarım ve kapak gibi ürün hizmetleri veren firma müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde yerine getiriyor. İstanbul ofset firması matbaa alanında yaptığı üretimleri yanı sıra promosyon amacıyla kullanılan pek ürünün baskısını gerçekleştiriyor. Bu ürünler arasında mouse pad, oto kokusu, tükenmez kalem ve bardak altlığı gibi ürünler yer alıyor.

Kartvizit Baskıları

Firmalar ya da kişiler kendilerini kurumsal göstermek için kullandıkları ürünler oluyor. Ayrıca bu ürünler üzerinde kişinin iletişim numaraları ve yaptığı işle ilgili bilgide yer aldığı için kartvizit verilen kişi kartvizit sahibine üzerinde yazan numaraları ve adresi kullanarak iletişime geçebiliyor. Eğer bu kartvizit satış yapan bir kişiye aitse de müşteri bulmasını sağlayabiliyor. İstanbul ofset plastik, acil, şeffaf, sıvama, ekonomik ve kabartma laklı kartvizit baskıları yapıyor. Talep ettikleri fiyatlarda kartvizit çeşidine ve özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor.

Kitap Ayracı Baskıları

Firma kitap okumayı seven kişiler tarafından kullanılabilecek kitap ayracı baskıları yapıyor. Yine firmalar kendi isimlerini duyurmak amacıyla bu ürünleri bastırarak kullanılmasını sağlayabiliyorlar. Firma tarafından kaliteli bir şekilde yapılan kitap ayraçları kitap okuyan kişilerin kaldıkları yerleri unutmamaları için kullanılabiliyor. Bu baskılar 3 iş günü içinde yapılarak alıcısına kargo yoluyla teslim ediliyorlar.

İstanbul Ofset Kalem Baskıları

Firma reklam yapmak amacıyla kalemlerin üzerine şirket isimlerinin ve logolarının bastırılmasını talep eden kurumlara ve şirketlere hizmet veriyor. Kalemlere baskı yaptıran kişiler bu kalemleri çeşitli yerlerde dağıtarak isimlerini duyurabiliyor. Firma reklam amacıyla kullanılabilecek olan metal tükenmez kalem ve plastik tükenmez kalem baskısı yapıyor. Bu tür kalem baskılarında genel olarak 500 ve 1000 adet üzerinden fiyat belirlemesi yapan firma baskı yapılacak kalemlerin özelliklerine ve baskıya göre fiyat değişikliği uygulayabiliyor.

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir