Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. N11 Müşteri Hizmetleri

N11 Müşteri Hizmetleri

admin admin -
10 0

N11 Müşteri Hizmetleri

Online alışveriş sektöründe tercih edilen markalardan birisi olan N11, kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle birçok müşteri online ortamda N11’in sunduğu alışveriş imkanlarından yararlanıyor. Hal böyle olunca, müşteriler ürünler hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ya da ürünlerle ilgili görüş veya şikayet bildirmek adına N11 müşteri hizmetleri numarası araştırması yapıyorlar. Yazımızda N11 müşteri numarasını ve bu hizmetin çalışma saatlerini inceliyoruz.

N11 Müşteri Hizmetleri Numarası

Online satış yapan firmaların çağrı merkezi numaraları internet aramalarının odağında yer alıyor. Evkur müşteri hizmetleri de, N11 çağrı merkezi numarası gibi araştırılan konular listesinde üst sıralardadır. Ürünlerle ilgi soru, görüş veya şikayetlerinizi N11’e iletmek ve daha fazla konuda müşteri temsilcisi desteği almak için, 0850 333 00 11 numarasını arayabilirsiniz. İlgili menülerden belirttiğimiz konularda işlem yapabilmeniz mümkündür.

N11 Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

N11 müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri, Türkiye’de en çok müşteriye sahip bankalardan birisi olan Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ile benzer şekildedir. Buna göre N11 online alışveriş sitesi sizlere 7/24 canlı destek sunabiliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir