Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Murat Boz Ve Aslı Enver Çiftinin Ayrılık Sebebi Ortaya Çıktı

Murat Boz Ve Aslı Enver Çiftinin Ayrılık Sebebi Ortaya Çıktı

admin admin -
5 0

3 yıla yakın süredir devam eden ilişkilerini bitirme kararı alan Murat Boz, barışmak isteyen güzel oyuncu Aslı Enver’in telefonlarına cevap vermedi. Ünlü şarkıcı, eski hattını kapatıp yeni numara aldı.
 
Aslı Enver’le ilişkisini sonlandıran Murat Boz, güzel oyuncu barışmak için sürekli kendisini arayınca eski hattını kapatıp yeni numara aldı. Ortak arkadaşlarının mesajlarına da yanıt vermeyen popçu, eski hattını kapatarak sadece yakınlarının bildiği yeni bir numara kullanmaya başladı.

AYRILIĞIN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Ünlü popçunun Aslı Enver’i terk etme nedeni ortaya çıktı. Popçu Murat Boz’un ayrılıklarının nedeninin kıskançlık olduğu iddia edildi. Sevgilisinin, gittiği her yerde telefonla arayıp kendisini sorgulamasından bunalması ve bu durumun işlerine de yansıması üzerine ünlü popçu, “Aslı yeter!” diyerek ayrılık kararı aldı.

MIAMI TATİLİNDEN DÜN DÖNDÜ

Kafa dinlemek için gittiği Miami’den dün dönen Boz, barışmak isteyen Enver’in telefonlarını açmadı. Ortak arkadaşlarının mesajlarına da yanıt vermeyen popçu, eski hattını kapatarak sadece yakınlarının bildiği yeni bir numara kullanmaya başladı.

AİLESİYLE GİZLİ HATTAN KONUŞTU

Murat Boz, Miami tatilindeyken ailesiyle gizli hattından konuştu.

Aslı Enver’den ayrılan ünlü popçu Murat Boz, sosyal medya hesabından annesi Nedret Boz’la fotoğrafını paylaşmıştı.

ESER YENERLER’DEN ÇAĞRI GELMİŞTİ

Murat Boz ile Aslı Enver’in ayrılık haberleri hakkında konuşan Eser Yenenler, “Ayrılmamış da olabilirler. Öyle bir şey varsa barışsınlar.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir