Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Muhteşem Serdar Ortaç Konseri

Muhteşem Serdar Ortaç Konseri

admin admin -
37 0

Kumluca belediyesinin organizasyonu ve Kumluca esnafı sponsorluğunda her yıl geleneksel olarak düzenlenen tarım ve seracılık festivali nedeniyle ünlüler, Kumluca’ya akın ediyor. Serdar Ortaç’ın konser verdiği ilçede, Serdar Ortaç hayranları sevilen parçalarıyla doyasıya eğlendi. Büyük bir kalabalık halk kitlesinin karşıladığı Serdar Ortaç, eskiden bugüne sevilen parçalarını seslendirdi. Karabiberim parçasıyla açılış yapan Ortaç, dansçı kızlarıyla da klasik sahne show gösterilerinde bulundu.

Kumluca Karatepe Stadyumunda gerçekleşen konserde Kumlucalılar ve çevre ilçelerden gelen Serdar Ortaç hayranları Stadyumu hınca hınç doldurdu. Serdar Ortaç öncesinde çıkan amigo konsere gelen halkı coşturdu, ardından da  Ortaç sahne aldı. Muhteşem belediyenin Serdar Ortaç için hazırladığı, kalekule üzerinden atılan havai fişek gösterisi ile sahneye çıkan Ortaç, sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Kumluca belediyesi ve esnafı sponsorluğunda ücretsiz olarak, Kumlucalıların güzel ve eğlenceli günler geçirebilmesi, şenliklerle baharı karşılaması amacıyla düzenlenen etkinlikler içinde yer alan konserlerde sona gelindi. Yaklaşık bir hafta süren konserlerin sonuncusu olan Ortaç konseri, yaklaşık bir saat sürdü. Bu günden sonra konserler ve etkinlikler yerini yağlı güreşlere bırakacak. Geleneksel yağlı güreş müsabakalarının düzenlendiği stadyumda, artık sanatçılar yerine pehlivanlar boy gösterecek.  İlçe halkı, bu ata sporuna oldukça büyük ilgi gösteriyor, beğeni ve heyecanla takip ediyor. Haliyle de ilgi yoğun oluyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir