Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Siyaset
  4. »
  5. Metin Feyzioğlu’ndan Atatürk çıkışı!

Metin Feyzioğlu’ndan Atatürk çıkışı!

admin admin -
32 0

Atatürkçü Düşünce Derneği Kayseri şubesinin düzenlediği bir konferansa katılan ve burada ilk sözü de kendisi alan Metin Feyzioğlu Atatürk ile ilgili son dönemde çıkan eleştirilerin, haksız suçlamaların ve atılan iftiraların oldukça rahatsız edici olduğunu ve bu durumun ülke genelinde yaratılan algıdan kaynaklandığını belirtti. ” Atatürk’e sayıp sövenler, kötü sözlerle konuşanlar bir gün gelecek ülkeyi içinde bulunduğu durumdan kurtarmak için Atatürk’ün ipine sarılmış halde kendilerini bulacaklar” ifadelerini kullanan Metin Feyzioğlu’nun bu sözleri dakikalarca alkışlandı.

Metin Feyzioğlu terör ile mücadele konusunda önemli adımların atıldığını ancak dünya tarafından desteklenen bir örgüt ile sadece ilçelerde savaşarak, operasyonlar düzenleyerek mücadele etmenin de mümkün olmayacağını da bildiğini belirtti. Türkiye Barolar Birliği başkanı olarak herkese eşit mesafede durması gerektiğinin bilincinde olduğunu da sözlerine ekleyen Metin Feyzioğlu terör konusunda kim ne desteği isterse herkes vermeye hazır ancak şehit ateşi artık bu topraklara düşmesi sözleri ile hükümeti eleştirme yolunda da önemli ifadeler kullanmayı ihmal etmedi.

Atatürk’e bağlı bir toplumun, onun gibi bir liderden asla kopamayacağını belirten Metin Feyzioğlu bugün küfür edenler yarın ters bir durumda yine onun gösterdiği yoldan ilerlemek için can atacaklar ifadesi ile ayakta alkışlandı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir