Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Merdiven korkuluğu Yeniköy

Merdiven korkuluğu Yeniköy

admin admin -
14 0

Merdiven korkuluğu Yeniköy

Merdivenlerden iniş ve çıkışların güvenli olmasını sağlamak amacı her iki kenar kısmında da korkuluk uygulamalarına yer verilir. Farklı üretim materyallerinden elde edilen merdiven korkuluklarıyla merdivenlere hem güvenlik hem de estetik kazandırılabiliyor. İç veya dış mekan merdivenleri için hem üretim malzemesi hem de tasarım bakımından sınırsız çeşitlilikte uygulama gerçekleştirilebiliyor. Merdiven korkuluğu Yeniköy semtinde talebin yüksek olduğu uygulamalardan birisi olarak öne çıkıyor.

Kaliteli Dayanıklılık

Merdiven korkulukları, iniş ve çıkış esnasında destek almak ve düşmeyi önlemek maksadıyla kullanılmaktadır. Bu nedenle de olası baskılara karşı yüksek dayanıklılığa sahip olmalıdır. Merdiveni daha güvenli hale getiren korkuluğun baskı ve ağırlık karşısında yüksek direnç noktasına sahip olması gerekir. Merdiven korkulukları Yeniköy semtindeki taleplere yönelik olarak 1.sınıf kalitedeki malzemelerle üretim gerçekleştiriliyor. Kullanım ihtiyaçlarına odaklı olarak boyut ve açı bakımından farklı özelliklere sahip merdiven korkulukları üretiliyor.

Birinci sınıf kalitedeki malzemeye sahip olan merdiven korkulukları, sık sık bakım yapılmasını da gerektirmez. Ayrıca uzun ömürlü olarak sorunsuz bir şekilde kullanım standardı sağlar. Çevre koşullarına karşı yüksek dayanıklılığa sahip olmasıyla en yoğun kullanımlarda dahi herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınma ihtimalini minimalize eder.

Merdiven Korkuluğu Modelleri

Günümüzde hayatın bir parçası haline gelen merdiven korkuluğu konusunda üretim ve tasarım bakımından zengin çeşitlilik bulunuyor. Özellikle alüminyum, çelik, cam ve ahşaptan merdiven korkuluğu üretilebilmektedir. Bununla birlikte merdiven korkuluğu modeli konusunda tasarım bakımından herhangi bir sınır bulunmuyor. Merdiven korkuluğu Yeniköy semtindeki talepler için tamamen özel üretim gerçekleştiriliyor.

Tırnaklı, düz veya işlemeli gibi farklı taleplere göre üretim gerçekleştiriliyor. Merdivenin mimari özelliklerine uygun olacak şekilde mekan dekorasyonuyla uyumlu korkuluk üretimi gerçekleştirilebiliyor. Şekil ve detayları bakımından özgürce hareket ederek hem güvenli hem de şık estetiğe sahip merdiven korkuluklarına sahip olunabiliyor.

Mekan dekorasyonuna göre oluşturulan özel taleplere yanıt verilerek, iç veya dış mekan merdivenlerinin genel atmosferle bir bütün görünüme sahip olması sağlanabiliyor. Korkuluk sistemleri teknolojisinin gelişmesiyle birlikte her üretim materyaline çok daha ince detaylı şekillendirme gerçekleştirilebiliyor. Böylelikle farklı renk, şekil ve detayları içeren özel merdiven korkuluk üretilebiliyor.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir