Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Mehter Takımı İle Fark Yaratın

Mehter Takımı İle Fark Yaratın

admin admin -
4 0

Düğünlerde, açılışlarda ve birçok organizasyonlarda, ev sahipliği yapan kişiler farklı bir organizasyon yapma derdine düşmektedir. En farklı organizasyon için tarihimizden de ezgiler sunmak için mehter takımı son zamanlarda çok revaçtadır.

Bu şekilde değişik ve güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmak isteyenler osmanlimehter.com uzantılı adrese girip, irtibat numarası aracılığı ile iletişim kurarak mehter takımı kiralama hizmetinden yararlanabilir.

Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Dünyanın en eski bando takımı olarak geçen ve askerlerin coşkusunu arttırmak için kullanılan mehteran takımı ile güzel bir organizasyon yapmak mümkün. Mehteran takımı fiyatları için yukarıda yazılı olan adrese girip, yetkililer ile iletişime geçilip fiyat bilgisi alınabilir.

Site incelendiği zaman firmanın hizmetleri mehteran takımı ile sınırlı değil. Erkek çocukları için çok özel bir gün olan sünnet organizasyonu için kullanılan sünnet tahtı kiralama hizmeti de veriliyor. Sünnet tahtının yanında Osmanlı ezgileri için önemli olan yeniçeri askeri de kiralayabilirsiniz. Yeniçeri askerlerinin taşıdığı bir taht ve mehteran bölüğü ile güzel bir konsept sunuluyor.

https://www.osmanlimehter.com/

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir