Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Madonna’nın Geç Başlama Tartışmaları Devam Ediyor

Madonna’nın Geç Başlama Tartışmaları Devam Ediyor

haberci haberci -
59 0

Madonna’nın Hayranları Tur Davaları Açmaya Devam Ediyor

Ünlü şarkıcı Madonna, sahne şovları ve konserlere geç çıkmasıyla tanınıyor. Ancak son turnesinde bazı hayranları bu durumdan pek memnun değil gibi görünüyor.

Geç Başlayan Konserler Nedeniyle Dava Açıldı

Ocak ayında, Michael Fellows ve Jason Alvarez, Madonna’nın konserlerine geç başladığı gerekçesiyle Barclays Center’da şarkıcıya ve tur organizatörleri Live Nation’a karşı toplu dava açtı. Davacılar, geç başlama nedeniyle iş ve aile sorumluluklarını yerine getirmekte zorlandıklarını belirtti.

Madonna ve Live Nation Savunmalarını Sürdürdü

Madonna ve Live Nation, geç başlamanın teknik bir sorundan kaynaklandığını iddia etti. Ancak dava kararlılığıyla bilinen Fellows ve Alvarez, davalarını geri çektiler.

Benzer Dava Örnekleri

Madonna daha önce de benzer davalara konu olmuştu. Florida ve New York’ta geç başlama nedeniyle açılan davalar geri çekilmişti. Los Angeles’taki bir gösteriye katılan bir adam da benzer iddialarla dava açmıştı.

Madonna’nın Avukatları Savunma Yapıyor

Madonna’nın avukatları, hayranların şovunun başlama saatine dair bilgi sahibi olduklarını ve beklentilerinin gerçekçi olması gerektiğini savunarak davalara karşı çıktı.

Bu davalara rağmen, Madonna’nın sahne performansları ve konserlerine olan ilgi devam etmekte. Geç başlama tartışmaları da şarkıcının kariyerinde ilginç birer anı olarak yerini almış durumda.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir