Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Küt Saç Kesimi

Küt Saç Kesimi

admin admin -
12 0

  2020 modasına kadar olan tüm yılları gözden geçirdiğimizde bir saç modeli var ki her döneme damgasını vurmuştur. Tüm yılların gözdesi, rahatlığı ve spor duruşu ile kadınların her mevsim kendilerini rahat hissedeceği bir model olan küt saç kesimi, frisuren 2020 mittellang sayfasında bu modele yakışan en başarılı renk tonunu bulabileceksiniz. Mesela küt saç kesimi için en uygun renkler; kestane, çikolata kahve ve tonları oldukça hoş bir hava verecektir.

  Dağınık Maxi Kısa Saç Kesimi

  Kısa saçlar arasında asker tıraşı ve maxi kısa saçlar da mevcuttur. Biraz cesaret, doğru kesim ve renk ile muhteşem yüz hatlarınızı ortaya çıkaracaksınız. Yüzünün güzelliğini saçların gölgesinde bırakmak istemeyenler için muhteşem bir seçimdir. Kendine ve yüzüne güvenen tüm cesur kadınların tercihi olan frisuren mittellanges haar dağınık maxi kısa saçlara, ayakları yere sağlam basan, oldukça maskülen bir hava verecektir.

  Uzun ve Salaş Bob Kesim

  Bob kesim öylesine beğenildi ki, internetten en çok araştırılan saç modelleri arasına girmeyi başardı. Çok fazla yorulmamanız adına schulterlange haare her saça uygun bob kesimleri sunuyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir