Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kısmetse Olur’da Eve Giren İsim Şok Etti!

Kısmetse Olur’da Eve Giren İsim Şok Etti!

admin admin -
39 0

Kanal D ekranlarının farklı formatta yayın yapan izdivaç programı olan Kısmetse Olur’da dün yaşanan eleme heyecanının ardından eve yeni gelen gelin adayı herkesi şok etti. Eve üçüncü defa giren Daniella Grajdeanu damat adayı Tankut’u zor durumda bıraktı. Yapılan haftalık final gecesinde birinci olan Emre ve Ayça on bin liralık çek için mücadele ederken diğer adaylar ise elenme korkusunu yaşadılar. Gelinler evinden Batuhan ve Murat’ın isimleri eleme potasına girerken tekrar yapılan oylamada ise Murat’ın ismi eleme adayı olarak gösterildi. Damatlar evi ise Nur ve Cansel’in isimlerini yazarak en çok oy alanı beklemeye başladılar.

Nur ve Murat’ın karşılıklı olarak eleme adayı olduğu gecede 10 bin liralık çekin sahibi Emre Ubeyli olunca evden giden isim ise Nur Erkoç oldu. Evden gelin adayının gitmesi üzerine yeni gelen aday ise herkesten fazla Tankut’u şaşırttı.

Evden elenmeden önce Daniella ile ilişki yaşayan Tankut adayının elenmesinden sonra diğer gelin adaylarına açık olduğunu belirtmişti. Cansu’nun kendisi ile ilgilenmesinden oldukça memnun olduğunu söyleyen Tankut’un esas sınavı ise bu hafta olacak. Kendisine talip olan iki gelin adayını izleme kararı alan Tankut bu haftaya da adeta damgasını vuracak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir