Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kısmetse Olur’da Bu Hafta Kim Elendi?

Kısmetse Olur’da Bu Hafta Kim Elendi?

admin admin -
46 0
 
Hayatının aşkını bulmak için yola çıkan 7 gelin ve 7 damat Kısmetse Olur’da hayat arkadaşını arıyor. Şampiyon çift için muhteşem bir düğün ile beraber büyük ödüllerin de verileceği yarışmada heyecan dorukta. Seda Güven’in yönetmenliğini yaptığı programda her hafta dikkat çekici gelişmeler yaşanıyor. 
NUR ERKOÇ GİDİYOR, DANİELLA TEKRAR GELİYOR
Her hafta içi saat 12.45’te Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Kısmetse olur programında her hafta heyecan ve tansiyon daha da yükseliyor. Kimlerin eleneceği, kimlerin evde kalacağı her hafta merak konusu olurken, bu hafta en çok birinciliğe sahip olan Nur Erkoç yarışmaya veda edecek. Bu şaşırtıcı gelişmeye bir de üçüncü kez tekrar eve alınacak olan Daniella eklenecek. Nur Erkoç’un hayranları bu yeni gelişmeleri nasıl karşılayacak şimdilik merak konusu; ama bilinen bir şey var ki Nur’un elenmesi herkesi şok edecek.
YENİ CEZA SİSTEMİNİN ÇOK KATI KURALLARI VAR
Evde uyum için bazı kurallar uygulanıyor ve bu kurallara uymayanlara ceza yağıyor. Yeni sistemi ihlal eden taraf ise ilk olarak erkeklerden geldi. İlk cezayı alan Adnan üzerinde cezalı yazan t-şort’u giyecek ve Adnan ile kimse konuşmayacak; tabi Adnan da kimseyle konuşamayacak.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir