Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kısmetse Olur’da beklenen eleme oldu!

Kısmetse Olur’da beklenen eleme oldu!

admin admin -
31 0

Kısmetse Olur evinde heyecnaın tavan yaptığı haftalık elem dün gece gerçekleşti. Damat adayları tarafından eleme adayı olarak gösterilen Seray Kurumuş ve gelinler evinin aday olarak gösterdiği Emre Ubeyli’nin kıyasıya çekişmesinde kazanan isim damatlar evi oldu. Eser ve Cansel çiftinin haftayı birincilik ile kapadığı akşam da 10 bin liralık çekin sahibi Eser West olunca elenen isim de Seray Kurumuş oldu. Sert tartışmaların ve duygusal anların yaşandığı geceye damga vuran olay ise eve yeni gelen gelin adayının Semih’e talip olması oldu.

Evin gözde bekarlarından Semih’e geldiğini açıklayan 28 yaşındaki Dilek Demircan’ın gelinler evinden alacağı tepki ise haftanın konusu olarak önümüze çıkmaya devam edecek. Dilek Demircan’ın kendisine talip olduğunu öğrendikten sonra oldukça heyecanlanan ve yüzü gülmeye başlayan Semih’in yeni adayına sıcak davranması dikkatlerden kaçmazken gelinler evi ise yeni adaya karşı  cephe almış durumda. Evde oldukça taliplisi bulunan Semih’in yakın tavırları herkesin ilgisini çekmeye yeterken ilerleyen günlerde bu çiftin aşk yaşayacağı da gelen iddialar arasında yer almaya devam ediyor.

Bilindiği gibi hafta içinde Dilek Demircan’ın nişanlı olduğu ve yapım ekibi tarafından eve bilerek sokulduğu da dedikodu konusu olmuş ancak bu iddilara herhangi bir yalanlama da gelmemişti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir