Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kısmetse Olur yarışmasına nasıl başvurulur? Kısmetse Olur başvuru formu doldur

Kısmetse Olur yarışmasına nasıl başvurulur? Kısmetse Olur başvuru formu doldur

admin admin -
43 0

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kıran evlilik programı Kısmetse Olur, dikkatleri çekmeye devam ediyor. Kısmetse Olur evine gelin ya da damat adayı olarak girmek isteyenlerin en merak ettikleri ise yarılmaya nasıl başvuracakları oluyor. Kısmetse Olur’a nasıl başvurulur?

Seda Akgül’ün renkli sunumu ile her gün izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başaran Kısmetse Olur yarışması yuva kurmak isteyenlerin hayalini süslemeye başladı. Yarışmada aday olarak bulunmak ve aradığı eşi bularak finalde büyük ödüllere sahip olarak evlenmek isteyen kişiler, yarışmaya katılmanın yollarını aramaya başladı.   

Kısmetse Olur’a Nasıl Başvurulur?

Kısmetse Olur yarışmasına katılmak için ilk yapmanız gereken yarışmanın formunu doldurmak. Yarışma formunda doldurmanız gereken bölümler arasında saç renginiz, medeni haliniz, kilonuz, göz renginiz, öğrenim durumunuz, kaç evlilik yaptığınız, kaç çocuğunuz olduğu, ve evliliğin size ne ifade ettiği yer almaktadır. Formu eksiksiz dolduran kişiler, yarışmaya katılmaya hak kazanan adaylardan biri haline gelirler.

Kısmetse Olur Başvuru Formu Doldurmak İçin Tıklayın

Kısmetse Olur Adaylara Nasıl Oy Veririm?

Kısmetse Olur yarışmasında evlilik için mücadele eden 8 erkek ve 8 kadın adaydan istediğinize oy verebilir ve haftanın SMS birincisi yapabilirsiniz. Haftanın birincisi olan isim eleme potasına girmekten kurtulacağı için evde bir hafta daha kalma şansını yakalar.

Kısmetse Olur Adaylara Oy Kullanmak İçin Tıklayın

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir