Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kısmetse Olur Eleme Gecesinde Neler Yaşandı? Damatlar evinden Çıkan İsim Şok Etti!

Kısmetse Olur Eleme Gecesinde Neler Yaşandı? Damatlar evinden Çıkan İsim Şok Etti!

admin admin -
27 0

Kanal D ekranlarının reyting rekortmeni programı Kısmetse Olur’da bu akşam eleme heyecanı yaşandı. Geceye damgasını vuran bölüm ise damatlar evinden elenmesi yönünde ismi verilen aday oldu.

Kısmetse Olur yarışmasında bu akşam da büyük bir heyecan yaşandı. Yarışmanın haftalık elemesinin gerçekleştiği gecede Cansel ve Eser haftanın SMS birincileri oldukları için eleme potasına girmedi. Yarışmaya önce haftanın koruma altına alınan isimlerinin belirlenmesi ile başlandı.

Koruma Altına Daniela ve Tankut Alındı

Damatlar ve gelinler evindeki adayların oylaması sonucunda damatlardan Tankut koruma altına alınan isim olmayı başardı. Gelinler evinde ise Ayça ve Daniela arasında yaşanan beraberliğin ardından oylama tekrarlandı. İkinci oylama sonucunda korumayı alan isim Daniela oldu.

Korumaların da belirlenmesiyle sıra haftanın elenecek adayını belirlemeye geldi. Adayların birer birer oy kullanmasının ardından Seda Akgül, isimleri tek tek açmaya başladı. Gelinler evinden elenmesi yönünde en çok ismi söylenen aday Seray olurken, damatlar evinden elenmesi yönünde adı verilen isim ise sürpriz bir şekilde Emre oldu.

Kısmetse Olur Haftanın Finali İzlemek İçin Tıklayın

Emre’nin eleme potasına girmesi Hazal’ı gözyaşlarına boğarken, gelinler evi Emre’nin gitmesini isteyerek damat adaylarını oldukça fazla kızdırdı. Hazal ve Emre bu arada duygusal anlar yaşarken, ödülün Eser’e gitmesiyle yarışmacılar derin bir nefes aldı.

Seray Eve Veda Etti            

Eser’in para ödülünü kazanması iile eve veda eden isim Seray olurken, eve yeni gelen gelin adayı Dilek Demircan damatlar evinde Semih için geldiğini itiraf etti. 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir