Atatürk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kiralık Vinç İstanbul

Kiralık Vinç İstanbul

admin admin -
4 0

 

Vinç türlerine bakıldığında karşımıza çıkan vinç türleri arasında; Sabit yapılı vinçler, Mobil yapılı vinçler, Sepetli yapıda bulunan vinçler ve teleskopik özellikli vinçler yer almaktadır. Sabit vinçler; belirli bir alana kurulum işleminin sağlanması ile bilinmektedir. Bu vinç türleri ile kaldırma ve indirme hareketi sağlanmaktadır. Bu vinçler fabrikalarda, limanlarda, garajlarda, yük taşımacılığında ve depolama işlemlerinde kullanılmaktadır. Mobil vinçler ise; hareketli yapıda bulunan vinç türü olarak bilinmektedir. Bu vinçlerin yapıları yer değiştirme özelliğine bağlı olarak yer değiştirebilmekte ve farklı mekanlarda kullanılabilmektedir. Teleskopik özelliğe sahip olan vinç türleri düşey olarak ve yatay olarak hareket edebilme özelliğine sahip bir vinç türü olduğundan bu makineler genellikle ağır yüklerin kaldırılması işleminde tercih edilmektedir. Sepetli vinç ise; insanlar tarafından ulaşılması oldukça imkansız yerler ve bölgelere gerekli işin yapılmasını sağlamaktadır.

Vinç Kiralama Servisi

İstanbul’da bulunan vinç kiralama firmaları uygun maliyetler ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. İstanbul’da kiralık vinç işleri ile uğraşan birçok yetkili firma bulunmaktadır. Yetkili firma tarafından farklı tonajlara sahip olan vinçlerin kiralama işlemi günlük ihtiyaçlar, haftalık ihtiyaçlar ve uzun süreli işler için aylık olarak kiralama işlemleri yapılmaktadır. Araçların herhangi bir sorunu olmaması ve düzenli bakımlarının yapılması nedeni ile bu firma aracılığı ile vinç kiralama hizmetinde n yaralana kullanıcılar herhangi bir problem ile karşılaşmamaktadır. Vinç donanım sistemi ile de kullanıcıların herhangi bir problem yaşamayacakları yetkili firma tarafından garanti altına alınmaktadır. İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet sunan bu yetkili kuruluş müşterilerine 7 gün 24 saat süre ile hizmet sağlamaktadır.

Firmanın Müşterilerine Sunduğu Hizmetler

Bu yetkili kuruluş vinç kiralama dışında müşterilerine; çelik montaj imkanı, tekne kaldırma hizmeti, bina taşıma işlemi, klima tesisat işlemleri, makine taşıma işlemleri ve ağaç servisi gibi birçok hizmeti kullanıcılarının hizmetine sunmuş durumda bulunmaktadır.

Sepetli Vinç Kiralama

İstanbul’un hemen hemen tüm noktalarına erişim imkanı sunan bu firma müşterilerine kiralık sepetli vinç hizmeti de sağlamaktadır. Bu firmanın her zaman müşterilerinin yanında yer aldığı işlerinizin teslimi noktasında da her türlü yardım ve desteği sağladığı bilinmektedir. İnsanların erişme noktasında sorun yaşadığı işlerinde bu vinç türünü kiralama noktasında bu firma uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Bu vinçten yararlanmak isteyen kullanıcılar; cam silme işlemi yapılmasını, fabrikaların boyanmasını, makine taşıma işlemlerinde doğalgaz borusu döşeme işlemlerinde, elektrik trafolarının montaj işlemlerinde bu vinçten yararlanabilmektedir.

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir